Projektový manažér pre TZB

ESM YZAMER energetické služby a monitoring s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring s.r.o., hľadá technického manažéra v oblasti TZB automatizácie, merania a regulácie, ktorý bude zodpovedný za realizáciu a odovzdanie zákazky a bude schopný viesť svoj pracovný tím.
Ako technický manažér musí vedieť prekonávať prekážky nielen v technickej oblasti ale aj v oblasti komunikácie so zákazníkom. Mal by byť vytrvalý, mať silnú vôľu, dosahovať výsledky, byť čestný a byť tímovým hráčom.
Jeho úlohou bude komunikovať so zákazníkmi a dodávateľmi, dôležitá bude tiež komunikácia s konateľom spoločnosti, ktorému bude odovzdávať informácie o zrealizovaných úkonoch. Nemenej dôležitá bude komunikácia s pracovným tímom, ktorému bude zadávať úlohy.
Táto práca vyžaduje dostatočné skúsenosti na poli TZB, schopnosť navrhnúť technické riešenia pre zákazníka, znalosť rôznych druhov zariadení a ich zapojenie a tiež schopnosť robiť rozpočty a časové plány.

- Flexibilný pracovný čas,
- Možnosť odborného a finančného rastu,
- Zaujímavá a rozmanitá práca,
- Participácia na rôznorodých a ambicióznych projektoch.

do výberového konania budú zaradení uchádzači ktorí poslali :
- životopis ,
- zoznam projektov ktoré ste riadili

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, Energetika,TZB

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projeketový manažer v oblasti TZB ,

Počet rokov praxe

3

- znalosť anglického jazyka vítaná,
- odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č. 508/2009,
- vzdelanie so zameraním na automatizáciu, elektroniku a energetiku,
- odhodlanie vykonávať svoju profesiu,
- aktívne sa vzdelávať a zdokonaľovať,
- prispievať k rastu spoločnosti.
-samostatnosť pri riešení úloh
- príjemné vystupovanie voči klientom

ESM-YZAMER energetické služby a monitoring s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 25 rokov. Zákazníkom ponúkame komplexné služby v energetike. Hlavným cieľom spoločnosti je predaj, projekcia, aplikácia a prevádzka obnoviteľných zdrojov najnovších generácií. Sme výhradný distribútor produktov od svetových lídrov vo výrobe zariadení pre kombinovanú výrobu elektrickej energie, tepla a chladu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4528025  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac