Business Development Manager / Obchodný riaditeľ (MaR, smart metering, M2M, IoT)

ESM YZAMER energetické služby a monitoring s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
1600€ a vyššie vzhľadom na skúsenosti + príplatky + variabilná zložka závislá na výsledkoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického človeka, ktorý má blízko k technike MaR, IoT a smart metering. Jeho prednosťou je komunikácia a technická znalosť. Chceme supermana čo nemusí nutne vedieť všetko, veľa ho v našom tíme naučíme. Budeme potrebovať perfektné vstupy pre našu prácu a udržiavanie aktívnych obchodných kontaktov. Ak máš svoju bázu zákazníkov pre MaR, smart metering a IoT alebo si vieš novú rýchlo vybudovať, hľadáme práve teba.

– aktívne vyhľadávanie obchodného potenciálu a budovanie vzťahov
– komunikácia so zákazníkmi
– vytváranie a zasielanie cenových ponúk, rozpočtov, technických riešení
– vyhľadávanie nových obchodných partnerov
– tvorba prezentácií a ukážok technológie
– odborný servis a poradenstvo pre zákazníkov a projektantov
- riadenie obchodného tímu

– práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
– pravidelné školenia v oblasti sortimentu a technológií
– prístup k najnovším technológiám v oblasti MaR, IoT a M2M
– príležitosť podielať sa na najvyspelejšom riešení pre smart metering a MaR
– možnosť stať sa súčasťou inovatívneho tímu heat2go a MaR
– predaj najmodernejšieho riešenia pre riadenie a monitorovanie výroby a distribúcie energií

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. V prípade, že spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 7 dní od prijatia Vášho životopisu alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní. Ak Vás nebudeme do 7 dní kontaktovať vybrali sme kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti najlepšie zodpovedajú požiadavkám našej spoločnosti. V zmysle zákona 123/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná. Keďže výberové konania v našej spoločnosti prebiehajú 3 výberovými kolami a reaguje nám množstvo kandidátov, sme schopní písomne alebo telefonicky odpovedať iba kandidátom, ktorých sme pozvali na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Management, MaR, Elektrotechnika, Energetika, IoT, smart metering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

– anglický jazyk mierne pokročilý
– prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky
– vodičský preukaz “B”
– dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
– veľmi dobrá sebadisciplína a sebaorganizácia
– flexibilita
– vôľa a schopnosť neustáleho vzdelávania
– schopnosť budovať vlastnú zákaznícku bázu
– technická gramotnosť a schopnosť dodávať podklady pre technický tím
– schopnosť samostatne navrhovať technické riešenia MaR
– obchodné a technické skúsenosti v oblasti MaR, VZT, OST, HVAC, SCADA

ESM-YZAMER energetické služby a monitoring s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 25 rokov. Zákazníkom ponúkame komplexné služby v energetike. Hlavným cieľom spoločnosti je predaj, projekcia, aplikácia a prevádzka obnoviteľných zdrojov najnovších generácií. Sme výhradný distribútor produktov od svetových lídrov vo výrobe zariadení pre kombinovanú výrobu elektrickej energie, tepla a chladu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3517170  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600€ a vyššie vzhľadom na skúsenosti + príplatky + variabilná zložka závislá na výsledkoch