Mechanik chladiarenských zariadení

ESM YZAMER energetické služby a monitoring s.r.o.

Miesto práce
Skladová 2, 917 01 Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obhliadky a preventívne servisné prehliadky chladiacich zariadení
Montáže chladiacich a klimatizačných zariadení a chladenia budov
Diagnostika porúch, generálne opravy
Zabezpečenie montáži a opráv chladiacich zariadení a chladiacich jednotiek

Ponúkame stabilnú kariéru v špičkovom tíme zabehnutej spoločnosti s možnosťou profesionálneho rastu, odborných školení a možností riešiť inovatívne a nevšedné technické zadania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoké pracovné nasadenie
Flexibilita
Dôslednosť a samostatnosť

ESM-YZAMER, energetické služby a monitoring, s. r. o., je profesionálna spoločnosť, zaoberajúca sa službami v energetike a pôsobiaca od roku 1995. Sme spoločnosť so 17-ročnou tradíciou a stabilitou založenou na viac ako 3000 spokojných klientoch a partneroch, ktorým zabezpečujeme komplexné služby v energetike s aplikáciou najmodernejších technológií v praxi. Snažíme sa o dokonalú orientáciu na zákazníka, skúmame potreby našich klientov a tak vytvárame plnohodnotné portfólio produktov a služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Skladová 2
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Emil Izakovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3439715   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200