Firemný právnik - junior

Naše Farmy, a. s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
základná mzda 900,- EUR, prémiová zložka do 200,- EUR v závislosti od kvalifikácie a dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie a pripomienkovanie zmlúv najmä rezidenčné projekty zamestnávateľa s orientáciou na právo nehnuteľností - predaj, kúpa, prenájom
- spracovávanie, vedenie a archivovanie podnikovej agendy v oblasti občianskeho, obchodného, správneho, pracovného práva a príbuzných právnych odvetví
- vypracovávanie právnych stanovísk a analýz
- vypracovávanie rôznych podaní pre orgány štátnej správy, územnej samosprávy, súdy a iné orgány verejnej moci
- poskytovanie právneho poradenstva pre ostatné organizačné útvary spoločnosti
- tvorba podnikových smerníc

v zmysle štandardov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené predpoklady, zašlite nám svoj životopis. Po vyhodnotení prijatých ponúk budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť
kooperatívnosť
precíznosť
flexibilita
samostatnosť

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.
Skupinu Naše Farmy tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (poľnohospodárstvo, energetika a iné).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3697169  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 900,- EUR, prémiová zložka do 200,- EUR v závislosti od kvalifikácie a dosahovaných výsledkov