Recepčná/recepčný v hoteli Kukučka v Tatranskej Lomnici, pre ESIN facility, s.r.o. (Ref. č.: 183018)

ESIN group, a. s.

Tatranská Lomnica 14646, Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
672,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon a zodpovednosť za administratívu spojenú s ubytovávaním hotelových hostí, ich vyúčtovaním
- poskytovanie informácií a plnenie požiadaviek hotelových hostí
- práca s hotelovým rezervačným systémom HOREC
- prijímanie a odubytovanie hostí/check-in, check-out
- zodpovednosť za peňažnú hotovosť a bankové operácie, evidovanie prijatých platieb;
- výkon dennej uzávierky
- príprava reportov pre finančné oddelenie (kreditné transakcie, vyúčtovanie blokov v hotovosti)

- Možnosť kariérneho rozvoja
- Zaujímavý tréningový program
- Stravovanie priamo v hoteli
- Teambuildingové aktivity v rámci celého tímu
- Práca v mladom kolektíve

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. Spätne budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

2

- príjemný vzhľad a vystupovanie
- výborné komunikačné schopnosti
- seriózny prístup k práci
- samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.
Skupinu ESIN tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (stavebníctvo, financie, cestovný ruch, energetika, poľnohospodárstvo a iné).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ESIN group, a.s.
Tatranská 300/8
017 01 Považská Bystrica
ID: 3465518   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   672,- Eur