Pomocný údržbár v hotelovom komplexe pre spoločnosť ESIN facility, s.r.o. (Ref. č.: 173010)

ESIN group, a. s.

Hotel Kukučka, 059 60 Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry, Poprad
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o celý rezort : - údržba a úprava vonkajších priestorov,
- údržba spoločných vnútorných priestorov a apartmánov, zabezpečovanie opráv
- prehľad o revíziách a zabezpečovanie ich pravidelných plnení
- používanie hotelového vanu a strojov údržby, základné počítačové zručnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

flexibilita, ústretovosť, slušné vystupovanie a skúsenosti v danej alebo podobnej profesii

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.

Skupinu ESIN tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (stavebníctvo, financie, cestovný ruch, energetika, poľnohospodárstvo a iné).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ESIN construction, a.s.
Tatranská 300/8
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3236681   Dátum zverejnenia: 8.11.2017