Stavebný majster pre spoločnosť ESIN construction, a.s. (Ref. č.: 173008)

ESIN group, a. s.

Miesto práce
Jasná, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a organizuje vykonávanie stav.prác podľa pokynov stavbyvedúceho v súlade s projektovou dokumentáciou,
- vykonáva dohľad nad výkonom stavebných prác,
- sleduje spôsob a postupy stavby v súlade s BOZP,
- koordinuje dodávateľské spoločnosti,
- vedie administratívne práce stavby,
- kontroluje vykonané práce a dodávky,
- zodpovedá za hospodárenie s materiálom

Miesto výkonu práce sa mení podľa miesta realizácie aktuálneho projektu stavby.
V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraných uchádzačov oslovíme. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

min. 2 roky praxe v stavebníctve, spoľahlivosť, precíznosť

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.

Skupinu ESIN tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (stavebníctvo, financie, cestovný ruch, energetika, poľnohospodárstvo a iné).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ESIN facility, s.r.o.
Tatranská 610/149
059 52 Veľká Lomnica

Kontakt

ID: 3235919   Dátum zverejnenia: 7.11.2017