Pracovník do elektro výroby

ESIN construction, a. s.

Miesto práce
okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Plat. podmienky budú prejednané priamo na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž rozvádzačov

práca v stabilnej firme na trhu

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte mailom alebo na adresu spoločnosti. Informovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky. Bližšie informácie získate na tel.čísle: 0911 260 777.Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 122/2013.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-predpokladom úspešného prijatie uchádzača sú skúsenosti, flexibilnosť, ochota pracovať v dynamickej spoločnosti, spoľahlivosť a samostatnosť pri výkone práce.
-paragraf §21 vyhlášky
-prax v oblasti zapájania rozvádzačov vítaná
-znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.

Spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2008, zaoberajúca sa obchodno - stavebnou činnosťou. Sme dynamická spoločnosť so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ESIN construction, a.s.
Robotnícka 2779
017 01 Považská Bystrica
ID: 3309933   Dátum zverejnenia: 23.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat. podmienky budú prejednané priamo na pracovnom pohovore