Elektrikár - Montážny pracovník

ESIN construction, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Plat. podmienky budú prejednané priamo na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektroinštalačné a elektromontážne práce po SR, inštalácie bytov, výrobných závodov, trafostaníc, hotelov

Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov.

práca v stabilnej firme na trhu

Naša firma má sídlo v Považskej Bystrici, kde sa bude konať aj pohovor. Vybraní uchádzači budú následne zaradení na zákazky, ktoré máme po celom území SR. Vždy sa snažíme uchádzača zaradiť na zákazku, ktorá je najbližšie k jeho bydlisku. Termín ukončenia výberového konania je 28.02.2018, pohovor sa uskutoční v priebehu 1 týždňa po ukončení výberového konania. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich podmienky. Nejedná sa o hľadanie len jedného elektrikára, o prácu sa môžu uchádzať aj partie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, Elektromontér

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpokladom úspešného prijatie uchádzača sú skúsenosti, flexibilnosť, ochota pracovať v dynamickej spoločnosti, spoľahlivosť a samostatnosť pri výkone práce.

Spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2008, zaoberajúca sa obchodno - stavebnou činnosťou. Sme dynamická spoločnosť so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Tatranská 300/8
017 01 Považská Bystrica

Kontakt

ID: 3309933   Dátum zverejnenia: 14.2.2018