Elektroprojektant

ESFIA, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 3 500 EUR/mesiacPri TPP mesačná brutto mzda 2200 - 3500 EUR (konečná výška mzdy závisí od preukázanej praxe a kvalifikácie). Pri spolupráci na živnosť alebo s.r.o. hodinová sadzba dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie elektrických častí jednoúčelových strojov a výrobných zariadení
Tvorba elektrických schém výkonových a riadiacich celkov týchto strojov
Vytváranie súvisiacej výrobnej, montážnej a technickej dokumentácie
Úzka spolupráca s konštruktérmi a projektovým tímom zákazníka
Technická podpora pri uvádzaní nových zariadení do prevádzky
Komunikácia s dodávateľmi technológií a komponentov

práca so špičkovými technológiami
kontinuálny odborný rast
flexibilná pracovná doba
auto na súkromné účely

Uchádzačov prosíme posielať všetky podklady prostredníctvom formulára v rubrike "PRE INŽINIEROV" na našej webovej stránke: https://www.esfia.sk/pracovne-ponuky/elektroprojektant/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika alebo Automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

EPLAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vysokoškolské vzdelanie v o oblasti automatizácie alebo elektrotechniky I. alebo II. stupňa
Minimálne 3-ročná prax z oblasti elektro-konštrukcie výrobných zariadení
Skúsenosti s návrhom elektrických častí jednoúčelových strojov
Odborná spôsobilosť: §21 vyhl. č. 508/2009
Samostatný a cieľavedomý spôsob práce
Skúsenosti so SW EPLAN sú nevyhnutné
AJ alebo NJ minimálne na úrovni B2
Znalosť VASS štandard podmienkou

Spoločnosť je poskytovateľ inžinierskych služieb v oblasti strojárstva, konkrétne mechanickej a elektrotechnickej konštrukcie, pevnostných výpočtov, priemyselného inžinierstva a programovania výrobných zariadení. Inžiniersku a technickú podporu projektov našich zákazníkov poskytujeme internou aj externou formou, pričom konkrétny spôsob spolupráce závisí od povahy projektu a preferencie zákazníka. Prehľadné predstavene našej spoločnosti nájdete na webovej stránke www.esfia.sk
ID: 4295099  Dátum zverejnenia: 28.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac