2 300 - 2 900 EUR

Konštruktér plastových komponentov

ESFIA, s.r.o.

Miesto práce
Plzeň, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný konštrukčný návrh plastových komponentov a zostáv klimatizačných jednotiek
Vytváranie 3D modelov, kusovníkov, 2D výkresovej a ostatnej technickej dokumentácie
Technická podpora pri návrhu testovacích programov za účelom splnenia špecifikácií
Úzka spolupráca s konštruktérmi a projektovým tímom zákazníka
Komunikácia so zákazníkom ohľadom technických špecifikácií
Technická podpora pri zavádzaní nových produktov do výroby

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mesačná brutto mzda 2300 – 2900 EUR (základná zložka od 2000 EUR, konečná výška závisí od preukázanej praxe a kvalifikácie)

možnosť nadštandardného ohodnotenia
preplácanie ubytovania nad štandard
príspevok na jazykové kurzy
flexibilná pracovná doba
kreatívna práca

Uchádzačov prosíme posielať všetky podklady prostredníctvom formulára v rubrike kariéra na našej webovej stránke: https://www.esfia.sk/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Minimálne 5-ročná prax z oblasti mechanickej konštrukcie, konkrétne plastových komponentov
Praktické znalosti z oblasti konštrukcie, výrobných technológií a materiálov v strojárstve
Pokročilá znalosť práce s ľubovoľným CAD programom, Solid Edge výhodou
Štruktúrovaný a cieľavedomý spôsob práce, schopnosť tímovej práce
Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (min. B2)
Pripravenosť na zahraničné služobné cesty
Skúsenosti s vedením projektov výhodou

Spoločnosť je poskytovateľ inžinierskych služieb v oblasti strojárstva, konkrétne mechanickej a elektrotechnickej konštrukcie, pevnostných výpočtov, priemyselného inžinierstva a PLC programovania. Inžiniersku a technickú podporu projektov našich zákazníkov poskytujeme internou aj externou formou, pričom konkrétny spôsob spolupráce závisí od povahy projektu a preferencie zákazníka. Prehľadné predstavene našej spoločnosti nájdete na webovej stránke www.esfia.sk

Štefánikova 813
020 01 Púchov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Imre
E-mail: poslať životopis
ID: 3629319   Dátum zverejnenia: 16.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mesačná brutto mzda 2300 – 2900 EUR (základná zložka od 2000 EUR, konečná výška závisí od preukázanej praxe a kvalifikácie)