Elektrotechnik diagnostiky strojov a zariadení

ESFIA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacPri TPP mesačná brutto mzda od 1700 Junior, od 2200 Senior (konečná výška mzdy závisí od preukázanej praxe a kvalifikácie) Pri spolupráci na živnosť alebo s.r.o. hodinová sadzba dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Testovanie, oživovanie a uvádzanie výrobných liniek do prevádzky (commissioning)
Úzka spolupráca s PLC programátormi pri optimalizácii jednotlivých funkcií strojov
Nastavovanie senzorov, optických prvkov, pneumatických a elektrických pohonov
Modifikácie existujúcich PLC programov za účelom odladenia pri nábehu linky
Testovanie strojov podľa montážneho návodu a skúšobného protokolu
Testovanie špeciálnych funkcií podľa želaní zákazníka (SW, HW)
Uvedenie strojov do prevádzky, I/O check, troubleshooting

preplácanie nákladov na dochádzanie
auto aj na súkromné účely dohodou
práca so špičkovými technológiami
flexibilná pracovná doba
odborný rast

Záujemcov prosíme zasielať CV prostredníctvom rubriky "pre inžinierov" na našej webovej stránke https://www.esfia.sk/pracovne-ponuky/elektrotechnik-diagnostiky-strojov-a-zariadeni/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie alebo strojárske vzdelanie v oblasti automatizácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PLC - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v o oblasti elektrotechniky
Skúsenosti s PLC systémami (základy SIEMENS alebo Allen Bradley)
Praktické znalosti z oblasti uvádzania strojov do prevádzky
Skúsenosti na pozícii testovací alebo servisný technik
Minimálne 3-ročná prax z oblasti elektrotechniky
Základné znalosti mechaniky a pneumatiky
Plynulá znalosť anglického jazyka (min B1)
Samostatný a cieľavedomý spôsob práce

Spoločnosť je poskytovateľ inžinierskych služieb v oblasti strojárstva, konkrétne mechanickej a elektrotechnickej konštrukcie, pevnostných výpočtov, priemyselného inžinierstva a programovania výrobných zariadení. Inžiniersku a technickú podporu projektov našich zákazníkov poskytujeme internou aj externou formou, pričom konkrétny spôsob spolupráce závisí od povahy projektu a preferencie zákazníka. Prehľadné predstavene našej spoločnosti nájdete na webovej stránke www.esfia.sk
ID: 3563882  Dátum zverejnenia: 23.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac