Psychiatr CDZ

ESET

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
65000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klinika ESET Praha, akreditované pracoviště pro přípravu v oboru psychiatrie, hledá lékaře psychiatra pro nově otevírané Centrum duševního zdraví. Úvazek libovolný, psychoteraputická kvalifikace vítána (alespoň započatý psychoterapeutický výcvik).
Nutná atestace v oboru psychiatrie.

Nabízíme samostatnou práci v rámci multiprofesního týmu, kombinaci terénní a ambulantní péče v rámci pilotního projektu MZ ČR - podpora a vznik komunitní péče (Centra duševního zdraví).

Denní provoz, pondělí - pátek.

Grantem garantovaný 65000,-plat hrubého na úvazek 1,0, benefity, podpora vzdělávání.

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je organizace ESET, Psychoteraputická a psychosomatická klinika s.r.o., se sídlem Úvalská 3411/47, 100 00 Praha 10 zpracovávala a uchovávala pro účely výběru zaměstnance. Souhlas se zpracováním a uchováním údajů můžete kdykoliv odvolat.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3450573  Dátum zverejnenia: 16.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 65000 Kč/měsíc