Účtovník-administratívny pracovník

ESD LINE s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
Dohodou
Od 750 EUR/mesiac750 Eur + dohoda, v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie účtovnej agendy firmy, administratívne práce

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami stanovené kritériá.
V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis a do predmetu uveďte "účtovník/čka".
Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.
"Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov pre ESD LINE s.r.o. so sídlom I.Madácha 2, 94603 Kolárovo pre účely výberového konania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-samostatné rozhodovanie
-organizačné rozhodovanie
-flexibilita
-komunikatívnosť

ESD LINE je firma pôsobiaca v oblasti ESD ochrany. Ponúkame komplexné riešenie na výrobné poruchy zapríčinené elektrostatickým výbojom.
Činnosť našej firmy je zameraná na distribúciu celkového sortimentu výrobkov potrebných na ESD ochranu, ako aj prieskum a analýzu príčin ESD prípadov u našich partnerov a poskytovanie riešenia na tieto problémy.
Z profilu činnosti firmy nechýba ani vykonávanie meraní na výrobných linkách, vykonávanie auditov, a odborné poradenstvo.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2408983  Dátum zverejnenia: 4.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac