Účtovník/účtovníčka

ESCO Servis s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
máj 2024
1 150 EUR/mesiacďalšie mzdové podmienky budú uchádzačom prezentované priamo na výberovom konaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva

- vystavovanie a účtovanie faktúr

- vedenie pokladne a platobný styk

- príprava a evidencia podkladov k mesačným uzávierkam

- vypracovanie štatistických výkazov

- 37,5 hodinový pracovný týždeň t.z. viac času pre rodinu a Vašej záujmy (v piatok ukončenie pracovnej doby o 12:30)

- stravné lístky v hodnote 7,30 EUR aj za dovolenku

- príspevok na III. pilier DDP, aby ste mali istotou v budúcnosti

- dovolenka 25 dní bez ohľadu na vek (po odpracovaní 5 rokov ďalšie dni dovolenky naviac)

- balíčky pre deti na MDD a Mikuláša

- športová hala, ktorú môžete využiť na trávenie voľného času s rodinou a priateľmi

- ďalšie výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím životopis na adresu [email protected].
V žiadosti prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- odborné vzdelanie ekonomického smeru

- minimálne 3-ročná prax v účtovníctve

- aktívny prístup k riešeniu problémov

- orientácia na tímovú prácu

- pracovná zaťažiteľnosť

Sme prešovská spoločnosť, ktorá zabezpečuje servis tepelných energetických zariadení, rozvodov ÚK a TÚV a súčasne poskytuje služby pre obyvateľov, nebytové priestory - oprava v bytových domoch, vodoinštalačné a kúrenárske práce, servis výťahov a poskytovanie havarijnej služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4792844  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac