Odborný pracovník revízií - elektro

ESCO Servis s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacďalšie mzdové podmienky budú uchádzačom prezentované na osobnom stretnutí, k základnej mzde sú vyplácané mesačné prémie z výkonov v zmysle odmeňovacieho poriadku, príplatky nad rámec ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon kontrol, skúšok a revízií (odborných prehliadok a odborných skúšok) na technických zariadeniach elektrických
- predkladanie návrhov na odstránenie nedostatkov
- kontrola projektovej dokumentácie a jej porovnanie so skutočných stavom
- poskytovanie poradenstva a konzultácií v oblasti elektrických zariadení pre prípravu a realizáciu investičných činností, servisných činností a opráv
- odstraňovanie závad
- sledovanie aktuálnej legislatívy a noriem a ich aplikácia na podmienky spoločnosti

- 37,5 hodinový pracovný týždeň znamená viac času pre Vaše záujmy a rodinu (v piatok ukončenie pracovnej doby o 12:30)
- stravné lístky v hodnote 7,30 EUR aj za dovolenku
- dovolenka 25 dní bez ohľadu na vek (po odpracovaní 5 rokov ďalšie dni dovolenky naviac)
- príspevok na III. pilier DDP, aby ste mali istotu v budúcnosti
- balíčky pre deti na MDD a Mikuláša
- športová hala
- ďalšie výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete byť súčasťou nášho tímu, zašlite prosím Vašu žiadosť spolu so životopisom na adresu [email protected] najneskôr do 31.03.2024.
V žiadosti prosím uveďte súhlas s poskytnutím osobných údajov.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami požadované kritéria. Uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a pozveme ich na výberové konanie.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2-ročná prax v oblasti odborných prehliadok a odborných skúšok na VTZ elektrických

od úspešného kandidáta vyžadujeme osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle § 24 vyhlášky MPSVaR č.508/2009 Z.z. v rozsahu nad 1 000 V, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, schopnosť riešenia problémov a tímovú spoluprácu

Sme prešovská spoločnosť, ktorá zabezpečuje servis tepelných energetických zariadení, rozvodov ÚK a TÚV a súčasne poskytuje služby pre obyvateľov, nebytové priestory - oprava v bytových domoch, vodoinštalačné a kúrenárske práce, servis výťahov a poskytovanie havarijnej služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4681150  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac