Reagujte bez životopisu

Social Media Specialist

Escape Motions, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Od 1 000 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny a sleduješ trendy na sociálnych sieťach? Zaujíma ťa umenie? Instagram, Twitter, Facebook sú ako tvoj druhý domov a nebojíš sa ani TikToku? Ak je tvoja angličtina na pokročilej úrovni, hľadáme práve teba!

Tvoja náplň práce:
- tvorba obsahu v anglickom jazyku pre rôzne sociálne platformy
- menšie grafické práce pre sociálne siete
- oslovenie a spolupráca s influencermi
- spolupráca s maliarmi a ilustrátormi z celého sveta
- sledovanie a aplikácia nových trendov na sociálnych sieťach

Okrem platu Ti ponúkame:
• rôznorodú prácu bez stereotypu v peknom prostredí kúpeľného mesta Piešťany s možnosťou homeoffice
• priestor pre tvorivosť a iniciatívu
• možnost aktívne sa podieľať na procesoch firmy
• prácu v priateľskom tíme v Top 3 IT Firme roka 2016
• možnosť odborného a osobnostného rastu
• možnosť práce na plný alebo polovičný úväzok, živnosť alebo formou brigády.

V prípade záujmu o túto pozíciu prosíme uchádzača o zaslanie životopisu (vo formáte docx, pdf) na emailovú adresu: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú najviac spĺňať profil daného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing (nie je podmienkou pokiaľ máš relevantnú prax)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť so správou sociálnych sietí v angličtine
- skúsenosť s nástrojmi na tvorbu jednoduchej grafiky, reels a stories
- skúsenosť s nastavením a správou reklamy na sociálnych sieťach výhodou

Escape Motions je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom kreatívnych grafických aplikácií. Experimentujeme a hľadáme inovatívne riešenia v oblasti počítačovej grafiky a vizuálnych nástrojov pre umelcov a grafických dizajnérov. Naše aplikácie používajú renomované medzinárodné štúdiá ako Walt Disney, Lucas Arts, ILM, Sony Entertainment, Columbia Pictures. Získali sme viacero ocenení a nominácií - European IT Awards 2018, Hermes Awards Platinum Winner, IT Firma roka 2016.

www.escapemotions.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4309899  Dátum zverejnenia: 14.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac