C++ Developer - Graphics Software

Escape Motions, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Escape Motions ponúka do svojho rozširujúceho sa tímu prácu pre talentovaného C++ programátora.

Náplň práce:
• programovanie inovatívnych grafických aplikácií v C++ (pod ľubovoľným OS)
• podieľanie sa na architektonickom návrhu softvéru
• rozvíjanie existujúcich aplikácií - Rebelle, Flame Painter, Amberlight a Inspirit

Okrem platu Ti ponúkame:
• rôznorodú prácu bez stereotypu v peknom prostredí kúpeľného mesta Piešťany (momentálne homeoffice)
• priestor pre tvorivosť a iniciatívu
• možnosť aktívne sa podieľať na procesoch firmy
• prácu v priateľskom tíme v Top 3 IT Firme roka 2016
• možnosť odborného a osobnostného rastu
• možnosť práce na projekte aj na kontrakt (živnosť)

V prípade záujmu o túto pozíciu poprosíme záujemcov o zaslanie svojho CV (vo formáte doc, docx) s upresnením časovej dostupnosti na emailovú adresu: [email protected].
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú najviac spĺňať profil daného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý

• programovanie v C++
• skúsenosti s debugovaním programov
• výhodou, ale nie podmienkou je znalosť C++11, Qt frameworku, Boost knižníc, profilovania, optimalizácie programov (SIMD, GPU, multithreading)
• angličtina na pasívnej úrovni
• schopnosť tímovej práce a flexibilita
• aktívny prístup k práci a chuť učiť sa

Escape Motions je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom kreatívnych grafických aplikácií. Experimentujeme a hľadáme inovatívne riešenia v oblasti počítačovej grafiky a vizuálnych nástrojov pre umelcov a grafických dizajnérov. Naše aplikácie používajú renomované medzinárodné štúdiá ako Walt Disney, Lucas Arts, ILM, Sony Entertainment, Columbia Pictures. Získali sme viacero ocenení a nominácií - European IT Awards 2018, Hermes Awards Platinum Winner, IT Firma roka 2016.

www.escapemotions.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4073289  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac