Samostatný/á účtovník/čka

Moore Outsourcing s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebbo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné a samostatné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva
Vedenie procesu inventarizácie (majetok, pohľadávky, záväzky)
Kontrolovanie a zodpovednosť za prípravu, vypracovanie daňových priznaní (daň z príjmov FO a PO, DPH, daň z motorových vozidiel)
Zodpovednosť za prípravu finančných výkazov (účtovná závierka)
Spracovanie daňových priznaní k DPH a Dani z motorových vozidiel
Komunikovanie s kontrolnými, daňovými úradmi a ostatnými inštitúciami

Stravné lístky
Vzdelávanie pracovníkov /školenia v oblasti problematiky daní a pod./
Zamestnanecké bonusy
Príjemné pracovné prostredie, roznorodá a pestrá práca
Možnosť profesného rastu
Notebook aj na súkromné účely
Mobilný telefón aj na súkromné účely
Po zapracovaní možnosť získať motorové vozidlo aj na súkromné účely

Vybraný uchádzačí budú pozvaný na osobné stretnutie v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Expert
Strojopis - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatný prístup k práci
Znalosť účtovných systémov
Samostatné organizovanie pracovných povinnosti s dôrazom na plnenie termínovaných úloh
Výborné vedomosti v účtovných a daňových predpisoch

Ponúkame komplexné služby v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd, personálnej agendy a ekonomického poradenstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3308761  Dátum zverejnenia: 6.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 € brutto