ESCAD patri k 100 najinovatívnejším firmám v Nemecku, ktorá v súčasnosti zamestnáva na celom svete už viac ako 450 ľudí.

Pre našu dcérsku spoločnosť v Martine hľadáme kreatívnych absolventov ako aj strojárov so skúsenosťami, ktorí majú záujem pracovať v oblasti automobilového a strojárskeho priemyslu (so zameraním na výrobné zariadenia).

INŽINIER SIMULÁCIÍ

Náplň práce:
  • Samostatné plánovanie a simulácia výrobných liniek karosérií automobilov
  • Virtuálne preverovanie výrobného procesu – dostupnosť a funkčnosť všetkých zariadení
  • Plánovanie procesu vrátane taktovacích diagramov a optimalizácie
  • prípadné Offline programovanie robotov
Termín nástupu:
  • Ihneď alebo dohodou
Osobnostné požiadavky:
  • dosiahnuté vzdelanie: VŠ/SŠ s maturitou strojárskeho zamerania
  • profesná skúsenosť v odbore výroba automobilov
  • znalosti programu Process Simulate / Process Designer / Delmia V5 Robotics výhodou
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka podmienkou
  • skúsenosti s prácou s Word, Excel a PowerPoint
  • analytický, svedomitý a cieľavedomý štýl práce
  • dobrá schopnosť komunikácie a ochota vycestovať
VÝHODY:
  • tvorivá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s nemeckým zázemím
  • odborný a profesijný rast
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • získavanie zaujímavých odborných skúseností (čiastočne možné aj v zahraničí)
  • možnosť stravovania priamo v budove
  • bezplatný jazykový kurz
  • pružný pracovný čas
V prípade záujmu zasielajte Vaše žiadosti so životopisom ako aj udaním možného termínu nástupu a Vašej predstavy o nástupnom plate mailom na adresu:
[email protected]

Veríme, že si nájdete svoje miesto v našom tíme!
ESCAD Slovakia, s.r.o.
Červenej armády 1
036 01 Martin
ID: 3175080  Dátum zverejnenia: 5.10.2017