Можливість для людей з України
Logo ESC sk s.r.o.

Administratívny pracovník/pracovník skladu

ESC sk s.r.o.

Miesto práce
Pri Tureckom Kopci 7, Most pri Bratislave
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
990 - 1 050 EUR/mesiacnástupný plat 990 eur, po skúšobnej dobe 1050 eur. Mzda je uvedená v hrubom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého a aktívneho kolektívu hľadáme nového kolegu, a ak si tímový hráč a nebojíš sa práce a zmien hľadáme práve teba.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- práca s náhradnými dielmi pre opravu zariadení
- príjem od výrobcu, výdaj výrobcovi
- administratívne činnosti spojené s evidenciou v sklade náhradných dielov
- kontrola úplnosti balíka ako aj jeho vizuálny stav - či nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy
- výdaj dielov prepravnej spoločnosti / balenie
- komunikácia s výrobcom
- administratívna práca spojená s pracovnou pozíciou
- spolupráca s inými oddeleniami

- mladý, priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie
- rôzne firemné školenia a podpora vzdelávania
- zázemie stabilnej spoločnosti (viac ako 20 rokov na trhu)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- tímový hráč

ElektroServisné Centrum (ESC) je jednotkou na trhu v servisu mobilnej elektroniky a čiernej techniky. Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov. Sme autorizovaným serivsným strediskom mobilných zariadení Samsung, Motorola, Lenovo, Oppo, Huawei a tiež TV/AV techniky Samsung a taktiež sme logistickým partnerom spoločnosti Slovak Telekom a Sony.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Astalošová
E-mail: poslať životopis
ID: 4576760  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac