Servisný technik mobilných zariadení, kolobežiek, nositeľných zariadení

ESC sk s.r.o.

Miesto práce
Most pri Bratislave
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda je počas skúšobnej doby, ale už počas skúšobnej doby je možná úprava až na hornú hranicu v závislosti od šikovnosti technika.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kolegov do nášho mladého kolektívu, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- diagnostika mobilných telefónov, wearables,
alebo
- diagnostika robotických vysávačov, projektorov, kolobežiek.
- oprava zariadení na úrovni výmeny mechanických komponentov a SW opravy,
- nastavenie operačného systému Android alebo iOS
- práca v internom systéme spoločnosti
- dodržiavanie požadovaných postupov a štandardov
- testovanie zariadenia po oprave

- mladý a priateľský kolektív
- školenia a vzdelávanie
- špičkové el. vybavenie servisu
- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- práca s najnovšími mobilnými a SMART zariadeniami (telefóny, kolobežky, wearables)
- zvýhodnené zamestnanecké opravy
- moderné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Most pri Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precízny, zodpovedný a flexibilný človek s technickým myslením, zručnosťou a chuťou pracovať.
- Všetko potrebné Vás radi naučíme, elektrotechnické vzdelanie nie je podmienkou skôr výhodou.
- schopnosť a ochota učiť sa novým veciam a zdokonalovať sa: technik bude zaškolený
- záujem o dlhodobú spoluprácu

ElektroServisné Centrum (ESC) je jednotkou na trhu v servisu mobilnej elektroniky a čiernej techniky. Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov. Sme autorizovaným serivsným strediskom mobilných zariadení Samsung, Motorola, Lenovo, Oppo, Huawei a tiež TV/AV techniky Samsung a taktiež sme logistickým partnerom spoločnosti Slovak Telekom a Sony.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4460015  Dátum zverejnenia: 6.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac