Pracovník technickej výstupnej kontroly

ESC sk s.r.o.

Miesto práce
Dvojkrížna 47, 821 07 Bratislava-Podunajské Biskupice
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
800 EUR/mesiac, upresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výstupná kontrola mobilných telefónov zo servisu
- kontrola údajov v informačnom systéme spoločnosti
- otestovanie základných funkcií
- overovanie správnosti údajov a kompletnosti mobilných telefónov a príslušenstva
- administratívne práce súvisiace s pozíciou pracovníka výstupnej kontroly

- mladý kolektív
- kariérny rast
- školenia a vzdelávanie
- špičkové elektrotechnické vybavenie servisu
- zázemie stabilnej spoločnosti
- firemné akcie

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na job@esc.sk . K životopisu prosím priložte aj FOTOGRAFIU. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané požiadavky.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti ESC sk s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 122/2013 Zb. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme precíznych, zodpovedných, flexibilných a komunikatívnych ľudí s príjemným vystupovaním. Ochota pracovať na smeny výhodou. Veľmi radi uvítame aj absolventov.

ElektroServisné Centrum (ESC) je jednotkou na trhu v servise mobilných telefónov a čiernej techniky (TV/AV). Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov. Sme autorizovaný servis mobilných telefónov pre značky Samsung, Sony, Microsoft-Nokia, Lenovo, Moto by Lenovo, Apple iPhone, Blackberry, Alcatel, Maxcom, TV/AV/IT techniky Samsung .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dvojkrížna 47
821 07 Bratislava

Kontakt

ID: 1760321   Dátum zverejnenia: 8.11.2017