Pracovník výstupnej kontroly mobilných telefónov

ESC sk s.r.o.

Miesto práce
Most pri Bratislave
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho príjemného mladého kolektívu.
Tvojou náplňou bude hlavne:
- kontrola dokumentácie
- kontrola údajov v informačnom systéme spoločnosti
- testovanie základných funkcií a kompletnosti zariadení po oprave
- fotodokumentácia zariadenia

- mladý a priateľský kolektív
- školenia a vzdelávanie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na [email protected] . Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané požiadavky.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti ESC sk s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 122/2013 Zb. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre mladšiu osobu s technickým myslením, užívateľskou znalosťou mobilných telefónov a zmyslom pre detail. Ak ti nie je cudzia práca s PC a dokážeš ovládať telefón s androidom prihlás sa a zvyšok ťa veľmi radi naučíme.

ElektroServisné Centrum (ESC) je jednotkou na trhu v servisu mobilnej elektroniky a čiernej techniky. Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov. Sme autorizovaným serivsným strediskom mobilných zariadení Samsung, Motorola, Lenovo, Oppo, Huawei a tiež TV/AV techniky Samsung a taktiež sme logistickým partnerom spoločnosti Slovak Telekom a Sony.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1760321  Dátum zverejnenia: 12.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac