Pracovník polepovne špecialista

ESA LOGISTIKA, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
ihneď
Od 904 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 904€ + variabilná zložka mzdy 226€. Celková mesačná mzda 1 130€ + preplácanie nadčasov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s tovarom, kolkovanie, zbaľovanie tovaru podľa pokynov nadriadeného
- príjem a výdaj tovaru do/z polepovne
- zodpovednosť za výkon na pridelenom pracovnom úseku
- obsluha a údržba kolkovacieho stroja

- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- mzda vždy včas na Váš účet
- zamestnanecké nákupy
- bezúročné pôžičky
- finančný príspevok na stravu nad rámec zákona
- firemné akcie
- mikulášske a vitamínové balíčky
- darček pri narodení dieťaťa
- odmena za sprostredkovanie práce
- príspevok na poistenie škody pri výkone povolania
- plná úhrada školení VZV/NZV a lekárskych prehliadok
- zabezpečenie osobných ochranných pracovných pomôcok
- pravidelné školenia v oblasti BOZP a prevádzky
- možnosť parkovať v sídle spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na našu adresu mailom, faxom, príp. poštou. Do predmetu správy napíšte názov pozície "Pracovník polepovne špecialista".

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti ESA LOGISTIKA s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z., a to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- základy skladového hospodárstva
- čistý register trestov
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- flexibilita, ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť ESA LOGISTIKA, s.r.o., funguje na trhu už 30 rokov.
Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnútroštátna a medzinárodná preprava pre zákazníkov zo segmentu FMCG, ale aj ďalších priemyselných odvetví.
Okrem toho sa zaoberá aj veľkoobchodným predajom v rámci SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4370500  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 904 EUR/mesiac