Asistentka riaditeľa

ESA LOGISTIKA, s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 12, Senec
Termín nástupu
dohodou
Od 810 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 810€ + mesačné osobné ohodnotenie 90€. Finálna výška mzdy závisí od profilu a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia došlej a odoslanej pošty, triedenie pošty podľa stredísk, správa elektronickej
schránky
- dohľad nad prácou upratovačiek, dohľad nad prácou SBS
- kontaktná osoba pre komunikáciu s externými dodávateľmi služby
- obstaranie kancelárskeho materiálu, evidencia v sklade MTZ
- obstaranie nábytku, vizitiek, elektrospotrebičov, nákup repre
- zabezpečenie služieb (preklady, nápojové automaty v budove, iné)
- zabezpečenie dokumentov pre spoločnosť (výpisy z OR, splnomocnenia..)
- spracovanie objednávok a evidencia zmlúv v internom systéme
- evidencia hotovostnej zálohy, mesačné vyúčtovanie
- výpomoc personálnemu oddeleniu (spracovanie podkladov na mzdy, dochádzka)
- organizovanie firemných aktivít
- objednávanie ubytovania, príp. leteniek
- príjem a starostlivosť o návštevy, vybavovanie telefonátov
- príprava zasadnutí vedenia spoločnosti, organizácia interných a externých meetingov
- zabezpečenie plynulého chodu sekretariátu
- ostatné administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- mzda vždy včas na Váš účet
- zamestnanecké nákupy
- bezúročné pôžičky
- finančný príspevok na stravu
- čerpanie sociálneho fondu
- firemné akcie
- mikulášske a vitamínové balíčky
- plienky pri narodení dieťaťa
- odmena za sprostredkovanie práce
- osobný a profesijný rozvoj , vzdelávanie
- možnosť parkovať v sídle spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na našu adresu mailom, faxom, príp. poštou. Do predmetu správy napíšte názov pozície "Asistentka riaditeľa".
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti ESA LOGISTIKA s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z., a to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- čistý register trestov
- vodičský preukaz sk. B
- prax v administratíve
- organizačné schopnosti
- komunikatívnosť a samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- časová flexibilita
- anglický jazyk výhodou

Spoločnosť ESA LOGISTIKA, s.r.o., funguje na trhu už 30 rokov.
Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnútroštátna a medzinárodná preprava pre zákazníkov zo segmentu FMCG, ale aj ďalších priemyselných odvetví.
Okrem toho sa zaoberá aj veľkoobchodným predajom v rámci SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4311051  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac