Skladový manipulant / Skladník/Skladníčka (1 - zmenná prevádzka)

ESA LOGISTIKA, s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 12, Senec
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 520 € + ďalšie zložky mzdy (prémia za výkon a osobné ohodnotenie), celkový možný zárobok 1000 € a viac podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje fyzický príjem tovaru do skladu, kontrolu množstva, neporušenosti obalov
- zabezpečuje nachystanie tovaru podľa predložených dokladov a expedíciu
- práca so skenerom
- dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
- práca s bremenami (kartóny, palety...)
- vykonáva priebežnú a pravidelnú mesačnú kontrolu stavu zásob
- práca v jednozmennej prevádzke

- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- mzda vždy včas na Váš účet
- zamestnanecké nákupy
- bezúročné pôžičky
- finančný príspevok na stravu
- čerpanie sociálneho fondu
- firemné akcie
- mikulášske a vitamínové balíčky
- plienky pri narodení dieťaťa
- odmena za sprostredkovanie práce
- príspevok na poistenie škody pri výkone povolania
- plná úhrada školení VZV/NZV a lekárskych prehliadok
- zabezpečenie osobných ochranných pracovných pomôcok
- pravidelné školenia v oblasti BOZP a prevádzky
- možnosť parkovať v sídle spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na našu adresu mailom, faxom, príp. poštou. Do predmetu správy napíšte názov pozície "Skladový manipulant/Skladník/Skladníčka".

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti ESA LOGISTIKA s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z., a to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- základy skladového hospodárstva
- základné znalosti Microsoft Office
- predchádzajúca prax na pozícii skladník/vodič VZV výhodou
- čistý register trestov, zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť ESA LOGISTIKA, s.r.o., funguje na trhu už 30 rokov.
Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnútroštátna a medzinárodná preprava pre zákazníkov zo segmentu FMCG, ale aj ďalších priemyselných odvetví.
Okrem toho sa zaoberá aj veľkoobchodným predajom v rámci SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4251626  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac