Vodič skupiny C+E

ESA LOGISTIKA, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 900 EUR/mesiaccelkovú mzdu tvorí: základná mzda vo výške 900 €, pohyblivá zložka mzdy vo výške 200 €, prémia podľa výkonu. Možnosť celkového mesačného zárobku 1 200 € - 1 700 €. Vodičovi sú vyplácané diéty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru k zákazníkom po západnom Slovensku
- prípadne rozvoz v rámci MKD - Rakúsko, Maďarsko, Česká republika, Poľsko
- doručovanie tovaru na základe dodacích listov
- odovzdávanie dokladov o doručenom tovare
- práca s vratnými obalmi
- práca s elektrickým vozíkom
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- plnenie pracovných úloh na základe požiadaviek
- práca: 5 dní v týždni

- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- zaujímavé finančné ohodnotenie vždy včas na účet
- príspevok na poistenie škody pri výkone povolania
- mobilný telefón
- moderná technika a servis 24 hodín denne
- zamestnanecké nákupy
- bezúročné pôžičky
- čerpanie sociálneho fondu
- tímové akcie zamestnancov
- moderný vozový park
- úhrada KKV, psychotestov, potvrdenie o zdravo.spôsobilosti, školenie vodičov, školenie VZV/NZV

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na našu adresu mailom, faxom, príp. poštou. Do predmetu správy napíšte názov pozície "Vodič skupiny C+E".
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti ESA LOGISTIKA s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z., a to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

- vodičský preukaz skupiny C
- vodičský preukaz skupiny E výhodou
- čistý register trestov
- výpis z karty vodiča
- platné psychologické vyšetrenie
- zdravotná spôsobilosť
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- výhodou je bydlisko okres Senec, Bratislava

Spoločnosť ESA LOGISTIKA, s.r.o., funguje na trhu už 30 rokov.
Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnútroštátna a medzinárodná preprava pre zákazníkov zo segmentu FMCG, ale aj ďalších priemyselných odvetví.
Okrem toho sa zaoberá aj veľkoobchodným predajom v rámci SR.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4126630  Dátum zverejnenia: 27.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac