Vodič skupiny B

ESA LOGISTIKA, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fixná mzda 265€ + ďalšie zložky mzdy. Možnosť mesačného zárobku 800 € + 850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru k zákazníkom pre Bratislavský, Trnavský, Nitriansky a Trenčiansky kraj
- doručovanie tovaru na základe dodacích listov
- komunikácia so zákazníkom, práca s hotovosťou
- starostlivosť o pridelené vozidlo

- ponúkame prácu pre vodiča s vodičským oprávnením skupiny B, preplatenie všetkých nákladov súvisiacich s rozšírením vodičského oprávnenia na skupinu C
- práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- zaujímavé finančné ohodnotenie vždy včas na účet
- príplatky podľa zákonníka práce
- stravné lístky
- mobilný telefón
- moderná technika a servis 24 hodín denne
- zamestnanecké nákupy
- príspevok na stravovanie
- bezúročné pôžičky
- zabezpečenie ochranných pracovných odevov
- čerpanie sociálneho fondu
- tímové akcie zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz skupiny B
- čistý register trestov
- výpis z karty vodiča
- zdravotná spôsobilosť
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Spoločnosť ESA LOGISTIKA, s.r.o., člen skupiny Hitaci Transport System Ltd. funguje na trhu už 25 rokov.
Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnutroštátna a medzinárodná preprava pre zákazníkov zo segmentu FMCG, ale aj ďalších priemyselných odvetví.
Okrem toho sa zaoberá aj veľkoobchodným predajom v rámci SR.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Diaľničná cesta 12
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Brezníková
Tel.: 02/208 30 113, 0908 759 920
E-mail: poslať životopis
ID: 3428886   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fixná mzda 265€ + ďalšie zložky mzdy. Možnosť mesačného zárobku 800 € + 850