Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Hľadáme murára - ponúkame stabilnú prácu v dynamickom kolektíve

ES REAL s.r.o.

Miesto práce
Nadjazdová 650/1, Prievidza-Priemyselný obvod
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
6 - 10 EUR/hod.Bonusy po skončení skúšobnej lehoty, výkonostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Účasť na murovaní, zatepľovanie fasád a príprava podkladov pre omietky a maliarske práce
  • Práca s sadrokartónmi, obkladmi a dlažbami
  • Príchod na stavbu a príprava materiálov pre prácu
  • Plnenie zadaných úloh na rôznych projektoch
  • Obsluha strojov, ako napríklad betónových miešadiel

Typický deň na pozícii murára môže zahŕňať murovanie, prípravu materiálov, zatepľovanie fasád, prácu s obkladmi a dlažbami a plnenie zadaných úloh na projektoch.

  • Pracuješ v mladom a dynamickom kolektíve, ktorý ťa bude motivovať a podporovať.
  • Máš zaručenú stabilnú prácu na dlhšie obdobie, čo ti umožní plánovať si svoju budúcnosť bez neistoty.
  • Nemusíš sa obávať nadčasových hodín, pretože pracovná doba je len 8 hodín denne na živnosť alebo TPP.
  • Máš voľno cez víkendy a sviatky, takže si môžeš užiť svoj voľný čas so svojimi blízkymi a priateľmi.
  • Nemusíš investovať do pracovného oblečenia, pretože ho získavaš od nás.
  • Máš príležitosť zúčastniť sa školení v odbore a rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti, čo ti pomôže v tvojom osobnostnom raste a v budúcom kariérnom raste.
  • Máš možnosť získať rôzne bonusy a odmeny za tvoju prácu a prínos pre firmu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

murár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

murár

Počet rokov praxe

3

  • Bezúhonnosť je pre nás samozrejmosťou.
  • Samostatnosťou budeš excelovať.
  • Pracovitosť je pre nás kľúčová.
  • Zodpovednosťou nám ukážeš, že si na to.
  • Technické myslenie je pre nás dôležité.
  • Vyžadujeme stredoškolské vzdelanie.
  • Zručnosť s murárskymi prácami.
  • Komunikatívnosť, tímovosť.

Sme mladá a dynamicky sa rozvíjajúca stavebná firma zameraná na realizácie stavieb a rekonštrukcií v regióne Prievidza.
Ak ťa nebaví stereotyp, máš chuť sa učiť niečo nové, pracovať samostatne v zohratom kolektíve, neváhaj sa nám ozvať na tel. čísle 0918 078 632 alebo mailom [email protected].

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľuboš Ertl
Tel.: +421918078632
E-mail: poslať životopis
ID: 4815219  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.