Можливість для людей з України

Specialista pro činnosti back office/ Back Office Specialist II

Erste Group Shared Services, s.r.o.

Národní třída 44, Hodonín, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
19 500 - 21 000 Kč/měsícMěsíční produktivní bonus do výše 15% ze základní mzdy, soft skills bonus, roční bonus.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivně budujeme zpracování v nových oblastech souvisejících s činnostmi back office. Přejímáme další procesy z rakouské mateřské společnosti a stále se rozrůstáme! Proto hledáme novou posilu s pozitivním přístupem. Týmy odpovídají za zpracování rakouského platebního styku, reklamací, klientských dat, bankovních služeb, úvěrů a produktů pro klientelu Erste Group bank AG, Erste Bank Österreich a Sparkasse banky. Naši operátoři kontrolují, typují a pečlivě shromažďují potřebná data pro zpracovaní všech požadavků. Láká a zajímá vás co se děje v pozadí banky? Chcete využít znalost cizího jazyka a komunikovat s kolegy ze skupiny Erste? Chcete-li nastartovat nebo rozvíjet svou kariéru ve stabilní nadnárodní společnosti přijďte k nám. Dostanete se mezi skvělou skupinu lidí a můžeme Vám nabídnout mnohem víc.

Co je náplní práce našich Specialistů?
- zpracovávat různorodé požadavky souvisejí s platebním stykem (elektronické platby, poplatky, reklamace, kontrola dat banky,...)
- vyhledávat a kontrolovat platby v systému,
- vyhodnocovat rizikové platby a rozhodovat se, zdali se nejedná o legalizaci výnosů z trestné činnosti,
- analyzovat smluvní dokumenty (podmínky, další náležitosti o poskytnutí služby),
- komunikace v cizím jazyce s kolegy v rámci skupiny Erste a s bankami protistrany,
- práce a orientace v interních aplikacích a systémech,
- podílení se na zlepšování procesů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna,
- benefit částečně možnost práce z Home Office (po zaškolení),
- možnost zkráceného úvazku pro matky vracející se z rodičovské dovolené 0,75%,
- plně hrazené el. stravenky 120 Kč/den,
- příspěvek 6 000 Kč do Cafeterie (všestranné využití např. platby v lékárnách, slevomat, wellness,...),
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 2 400 Kč měsíčně,
- jazykové kurzy, odměna za doporučení kandidáta, ovocné dny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie, bankovnictví, platební styk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Komunikační schopnosti - Pokročilý
MS Teams - Mírně pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás požadujeme?
- pečlivost, spolehlivost, přesnost, analytické myšlení, schopnost samostatného úsudku a smysl pro detail
- orientace na výsledek, zvládání situací pod tlakem
- ochota učit se a neustále zvyšovat a aktualizovat své znalosti
- dobré komunikační schopnosti
- znalost práce na PC a v MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook,...)
- znalost jak anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B2, tak německého jazyka na úrovni min B1
- výhodou pro vás bude vzdělání či praxe v oboru ekonomie, financí nebo bankovní zkušenosti v oblasti půjček, obchodu s cennými papíry
- ukončené SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání

Od nás získáte:
- jistotu a zázemí nadnárodní společnosti,
- kolegy, o které se můžete opřít, a vždy vám rádi poradí,
- kvalitní trénink a zaškolení do procesů provozu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřiná společnost rakouské Erste Group Banky AG a České spořitelny, a.s. založená v roce 2010. Jako vysoce profesionální poskytovatel kvalitních zpracovatelských služeb pro klienty v rámci finanční skupiny Erste group jsme v oblasti platebního styku a klientských dat spolehlivým partnerem, jenž se podílí a podporuje strategické a „change the bank“ digi iniciativy banky.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4091427  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 19 500 Kč/měsíc