Specialista Back Office/ Back Office Specialist I

Erste Group Shared Services, s.r.o.

Národní třída 44, Hodonín, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 21 000 Kč/měsícMěsíční produktivní bonus do výše 15% ze základní mzdy, roční bonus.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho stabilního týmu, kde zpracováváme na denní bázi tisíce transakcí denně pro rakouské banky, hledáme novou posilu s pozitivním přístupem. Právě jste dostudovali a chcete nastartovat svou kariéru ve stabilní nadnárodní společnosti? Hledáte stabilní zázemí a vyhovuje je vám kancelářské prostředí? Přijďte k nám a naučíte se, jak fungují procesy v bance, dostanete se mezi skvělou skupinu lidí a můžeme Vám nabídnout mnohem víc.

Co je náplní práce back office specialisty I?
- zpracování naskenovaných rakouských platebních transakcí (příkazů) na denní bázi,
- dodržování podmínek zpracování v požadované kvalitě a rychlosti,
- zpracování dalších administrativních úkonů a reportů souvisejících s platebními transakcemi,
- orientace, zadávání a kontrola dat v interních systémech banky na PC,
- spolupráce a komunikace s ostatními členy více jak 20-ti členného týmu.

Flexibilní pracovní doba:
po - pá od 07:30 - 19:00 hod.
Pracovní doba je závislá od počtu příchozích transakcí, které musí být v ten samý den zpracovány. Konec pracovní doby se přizpůsobuje tomuto faktu. Některý den je konec prac. doby ve 14:00 hod. a některý zase třeba až v 19:00 hod.

Co od nás získáte?
- jistotu a zázemí stabilní společnosti,
- kolegy, o které se můžete opřít, a vždy vám rádi poradí,
- kvalitní trénink a zaškolení do procesů provozu,
- možnost podílet se na projektech v Rakousku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna,
- benefit částečně možnost práce z Home Office,
- zkrácený úvazek na 1 rok pro matky vracející se z rodičovské dovolené 0,75%,
- plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč/den,
- příspěvek 6.000 Kč do Cafeterie,
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 2.400 Kč měsíčně,
- jazykové kurzy, odměna za doporučení kandidáta, ovocné dny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie, bankovnictví, platební styk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Mírně pokročilý
Microsoft Office - Mírně pokročilý
MS Teams - Základy
Psaní všemi deseti - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Výhodou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Budeme si rozumět, pokud:
- jste pečlivý/á, spolehlivý/á, nevadí Vám rutinní práce dle pracovních instrukcí,
- dokážete se orientovat na výsledek a umíte si poradit, i když jste pod tlakem,
- ovládáte psaní všemi deseti a rozumíte si s PC,
- ovládáte anglický jazyk min. na úrovni B1, německý jazyk výhodou,
- tým a dobrá nálada na pracovišti je pro vás prioritou, rádi komunikujete,
- máte ukončené středoškolské vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání.

Výhodou pro Vás bude:
- zkušenost s prací v back office,
- znalost bankovních produktů a platebních nástrojů,
- praxe v bankovnictví nebo na pozici podobného zaměření (např. zpracování účetních dokladů apod.).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřiná společnost rakouské Erste Group Banky AG a České spořitelny, a.s. založená v roce 2010. Jako vysoce profesionální poskytovatel kvalitních zpracovatelských služeb pro klienty v rámci finanční skupiny Erste group jsme v oblasti platebního styku a klientských dat spolehlivým partnerem, jenž se podílí a podporuje strategické a „change the bank“ digi iniciativy banky.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4044416  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 19 000 Kč/měsíc