Specialista Back Office – zpracování bankovních transakcí

Erste Group Shared Services, s.r.o.

Místo práce
Národní třída 44, Hodonín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Leden 2022
Mzdové podmínky (brutto)
18 500 - 19 000 Kč/měsícMěsíční produktivní bonus do výše 20% ze základní mzdy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu/ kolegyni do našeho EGSS týmu.

Do našeho stabilního týmu, kde zpracováváme na denní bázi tisíce transakcí denně pro rakouské banky, hledáme novou posilu s pozitivním přístupem. Právě jste dostudovali a chcete nastartovat svou kariéru ve stabilní nadnárodní společnosti? Hledáte stabilní zázemí a vyhovuje je vám kancelářské prostředí? Přijďte k nám a naučíte se, jak fungují procesy v bance, dostanete se mezi skvělou skupinu lidí a můžeme Vám nabídnout mnohem víc.

Co bude náplň Vaší práce?
• zpracování platebních transakcí na denní bázi, dle podmínek v požadované kvalitě a rychlosti
• zpracování dalších administrativních úkonů a reportů souvisejících s platebními transakcemi
• orientace, zadávání a kontrola dat v interních systémech banky na PC
• spolupráce s ostatními kolegy ve více jak 20-ti členném týmu

Budeme si rozumět, pokud:
• jste pečlivý/á, spolehlivý/á, nevadí Vám rutinní práce dle pracovních instrukcí
• dokážete se orientovat na výsledek a umíte si poradit, i když jste pod tlakem
• ovládáte psaní všemi deseti a rozumíte si s PC
• ovládáte anglický jazyk min. na úrovni B1, německý jazyk výhodou
• tým a dobrá nálada na pracovišti je pro vás prioritou, rádi komunikujete
• máte ukončené středoškolské vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání

Výhodou pro Vás bude:
• zkušenost s prací v Back office
• znalost bankovních produktů a platebních nástrojů
• praxe v bankovnictví nebo na pozici podobného zaměření (např. zpracování účetních dokladů apod.)
• časová flexibilita (v některých měsících práce i po 17 hod.)

Co od nás získáte?
• jistotu a zázemí stabilní společnosti
• kolegy, o které se můžete opřít, a vždy vám rádi poradí
• kvalitní trénink a zaškolení do procesů provozu

Jiné:
• nástup ihned nebo dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnanecké benefity:
• 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna
• benefit možnost práce z Home Office (po plném zaškolení a požadovaných výsledcích)
• plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč/den
• příspěvek 6.000 Kč do Cafeterie
• příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 2.400 Kč měsíčně
• jazykové kurzy, odměna za doporučení kandidáta, ovocné dny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie, bankovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - Pokročilý
Microsoft Office - Základy

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pečlivost, spolehlivost, kvalita, bezchybnost a schopnost samostatného úsudku,
- analytické myšlení, orientace na výsledek, upřednostňování priorit, zvládání situací pod tlakem,
- dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřiná společnost rakouské Erste Group Banky AG a České spořitelny, a.s. založená v roce 2010. Jako vysoce profesionální poskytovatel kvalitních zpracovatelských služeb pro klienty v rámci finanční skupiny Erste group jsme v oblasti platebního styku a klientských dat spolehlivým partnerem, jenž se podílí a podporuje strategické a „change the bank“ digi iniciativy banky.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3965333  Dátum zverejnenia: 7.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 18 500 Kč/měsíc