Specialista pro činnosti back office

Erste Group Shared Services, s.r.o.

Místo práce
Národní třída 44, Hodonín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialista Back Office pro korporátní klienty

Hledáme nového kolegu do týmu Securities.

Tým odpovídá za zpracování bankovních služeb, úvěrů a produktů pro korporátní klientelu Erste Group bank AG, Erste Bank Österreich a Sparkasse banky. Operátor korporátních operací taktéž zodpovídá za onboarding a správu katalogových nebo individuálních produktů, pečlivě shromažďuje potřebná data pro správné zadávání do systému.

Co bude náplní Vaší práce?:
o správa účtů pro obchod s cennými papíry,
o zpracování klientských žádostí o prodej a nákup cenných papírů,
o pravidelné reportování bankám a burzám cenných papírů,
o komunikace v cizím jazyce s kolegy v rámci skupiny Erste, s bankami protistrany a přímo s klienty,
o práce a orientace v interních aplikacích a systémech,
o podílení se na zlepšování procesů.

Co od vás požadujeme?:
o pečlivost, spolehlivost, přesnost, analytické myšlení, schopnost samostatného úsudku a smysl pro detail,
o orientace na výsledek, zvládání situací pod tlakem,
o ochota učit se a neustále zvyšovat a aktualizovat své znalosti,
o dobré komunikační schopnosti,
o znalost práce na PC a v MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook,...),
o znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B1, německý jazyk výhodou,
o vzdělání či praxe v oboru ekonomie, finance nebo bankovní zkušenosti v oblasti půjček
o ukončené SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání.

Od nás získáte:
o jistotu a zázemí nadnárodní společnosti,
o kolegy, o které se můžete opřít, a vždy vám rádi poradí,
o kvalitní trénink a zaškolení do procesů provozu.

Jiné:
o nástup možný ihned nebo dohodou,
o ohodnocení – fixní hrubá měsíční mzda + osobní ohodnocení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnanecké benefity:
o 25 dnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna,
o možnost práce z Home Office,
o plně hrazené stravenky (115 Kč/den),
o příspěvek 6 000 Kč do Cafeterie (všestranné využití např. platby v lékárnách, slevomat, wellness,...),
o příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 2 400 Kč měsíčně,
o jazykové kurzy, odměna za doporučení kandidáta, ovocné dny.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie, bankovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - pokročilý
Microsoft Office - základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pečlivost, spolehlivost, přesnost, analytické myšlení, schopnost samostatného úsudku a smysl pro detail,
- orientace na výsledek, zvládání situací pod tlakem,
- ochota učit se a neustále zvyšovat a aktualizovat své znalosti,
- dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Národní třída 44
69501 Hodonín

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Chovančíková
Tel.: +420703165888
E-mail: poslat životopis
ID: 3965329  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 19 000 Kč/měsíc