Specialista pro činnosti back office

Erste Group Shared Services, s.r.o.

Místo práce
Národní třída 44, Hodonín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 19 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegyně/ kolegy do týmu Compliance (Prevence praní špinavých peněz).

Přejímáme nové činnosti z rakouské mateřské společnosti, a proto hledáme novou posilu s pozitivním přístupem do našeho mladého a rozrůstajícího se týmu. Chcete využít znalost cizího jazyka a komunikovat s kolegy ze skupiny Erste? Zajímá vás co se děje na pozadí banky? Přijďte k nám a dostanete se mezi skvělou skupinu lidí a můžeme Vám nabídnout mnohem víc.

Tým, jehož náplní práce je především kontrola plateb, které systém vyhodnotí jako rizikové. Členové týmu tak zodpovídají za to, že tyto platby jsou v souladu s mezinárodními sankcemi, embargy a nejsou podezřelé z praní špinavých peněz, financování terorismu apod.

Co bude náplní Vaší práce?:
o budete součástí týmu, jehož úkolem je zamezit praní špinavých peněz,
o budete denně vyhodnocovat rizikové platby a rozhodovat se, zdali se nejedná o legalizaci výnosů z trestné činnosti či financování terorismu apod.
o budete využívat různé kanály pro vyhledávání informací, kontrolovat platnost a úplnost identifikačních údajů,
o budete rozeznávat, které země jsou na embargu a patří mezi rizikové,
o budete komunikovat s kolegy z Rakouska a s členy skupiny Erste Group v anglickém jazyce,
o budete zpracovávat různé administrativních požadavky na PC,
o budete se podílet na zlepšování procesů.

Co od vás požadujeme?:
o pečlivost, spolehlivost, kvalitu, bezchybnost a schopnost samostatného úsudku,
o orientaci na výsledek, zvládání situací pod tlakem,
o dobré komunikační schopnosti,
o znalost práce na PC a v MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook),
o znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B1,
o vzdělání nebo praxe z oblasti bankovnictví - platebního styku výhodou,
o ukončené SŠ s maturitou nebo VŠ vzdělání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnanecké benefity:
• 25 dnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna,
• možnost práce z Home Office,
• plně hrazené stravenky (115 Kč/den),
• příspěvek 6 000 Kč do Cafeterie (všestranné využití např. platby v lékárnách, slevomat, wellness,...),
• příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 2 400 Kč měsíčně,
• jazykové kurzy, odměna za doporučení kandidáta, ovocné dny.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie, bankovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pečlivost, spolehlivost, kvalitu, bezchybnost a schopnost samostatného úsudku,
- orientaci na výsledek, zvládání situací pod tlakem,
o- dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Národní třída 44
69501 Hodonín

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Chovančíková
Tel.: +420703165888
E-mail: poslat životopis
ID: 3965315  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc