Specialista/ka pro činnosti back office

Erste Group Shared Services, s.r.o.

Místo práce
Národní třída 44, Hodonín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 20 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme novou kolegyni/ kolegu do týmu Investigací pro zahraniční platby.

Hledáme novou posilu s pozitivním přístupem do našeho týmu. Láká a zajímá vás co se děje v zákulisí banky? Chcete využít znalost cizího jazyka a komunikovat s kolegy z rakouské Erste banky?. Přijďte k nám a dostanete se mezi skvělou skupinu lidí a můžeme Vám nabídnout mnohem víc.

Tým Investigací zpracovává reklamace zahraničních a rakouských bank. Investiguje odchozí a příchozí přeshraniční a SEPA platby pro klienty skupiny Erste Group. Vyřizuje žádosti od zahraničních bank, přebírá zodpovědnost za tyto investigace a poskytuje podporu týkající se toku informací pro vyšetřování.

Co bude náplní Vaší práce?:
• budete zadávat reklamace (chyby) bank a chyby zákazníků,
• budete vyhledávat a kontrolovat platby v systému,
• budete řešit samotné reklamace (přeposílání detailů, žádosti o zrušení platby, vrácení platby…),
• budete spolupracovat s jinými odděleními (např. Compliance, fraudové oddělení…),
• budete komunikovat v anglickém jazyce s bankami a account manažery, kolegy z Rakouska a Skupiny Erste Group,
• budete zpracovávat administrativní požadavky na PC,
• budete se podílet na zlepšování procesů.

Co od vás požadujeme?:
• pečlivost, spolehlivost, kvalitu, bezchybnost a schopnost samostatného úsudku,
• analytické myšlení, orientaci na výsledek, zvládání situací pod tlakem,
• dobré komunikační schopnosti,
• znalost práce na PC a v MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
• znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B1, německý jazyk výhodou,
• vzdělání nebo praxe z oblasti bankovnictví - platebního styku výhodou,
• ukončené SŠ s maturitou nebo VŠ vzdělání.

Od nás získáte:
• jistotu a zázemí nadnárodní společnosti,
• kolegy, o které se můžete opřít, a vždy vám rádi poradí,
• kvalitní trénink a zaškolení do procesů provozu,

Jiné:
• nástup možný ihned nebo dohodou,
• ohodnocení - fixní hrubá měsíční mzda + osobní ohodnocení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnanecké benefity:
• 25 dnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna,
• možnost práce z Home Office,
• plně hrazené stravenky (115 Kč/den),
• příspěvek 6 000 Kč do Cafeterie (všestranné využití např. platby v lékárnách, slevomat, wellness...),
• příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 2 400 Kč měsíčně,
• jazykové kurzy, odměna za doporučení kandidáta, ovocné dny.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie, bankovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pečlivost, spolehlivost, kvalitu, bezchybnost a schopnost samostatného úsudku,
- analytické myšlení, orientaci na výsledek, zvládání situací pod tlakem,
- dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Národní třída 44
69501 Hodonín

Kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Chovančíková
Tel.: +420703165888
E-mail: poslat životopis
ID: 3965289  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 19 000 Kč/měsíc