Obsluha mostovej váhy - vážnik / vážnička

ERSON RECYCLING s.r.o.

Miesto práce
Veľké Bierovce
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacStravné lístky vo výške 5 €, koncoročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha mostovej váhy, obhliadka a zaradenie prijatého materiálu do kategórií, práca v programe BESOFT (program určený na kompletnú evidenciu vážení), komunikácia so zákazníkmi, práca s registračnou pokladňou / hotovosťou, vyhotovenie bilancií materiálov podľa požiadaviek

Firma ERSON Recycling s.r.o. hľadá pracovníka/pracovníčku na TPP na pracovnú pozíciu obsluha váhy.
Pracovná náplň : obsluha mostovej váhy na Zbernom a recyklačnom dvore vo Veľkých Bierovciach. (vedľa ČS DALIOIL)
Ponúkame : Nástupný plat 1000 €/brutto , po zaškolení možnosť navýšenia, stravné lístky, koncoročná odmena.
Pracovná doba PO - PIA od 7:00 - 16:00 hod, nadčasy podľa potreby. V prípade záujmu prosím zasielajte žiadosť spolu so životopisom na email : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Softvér BTS (Besoft) - zaškolíme - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nie je podmienkou

Znalosť základných počítačových programov je výhodou, ale v prípade potreby zabezpečíme kompletné zaškolenie aj pre úplných začiatočníkov.

Spoločnosť ERSON Recycling, s. r. o., podniká v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom so špecializáciou na stavebné odpady.
Vychádzajúc z platnej legislatívy v oblasti odpadového hospodárstva, ktorá ukladá povinnosť pôvodcom stavebných odpadov tieto recyklovať, a nie ukladať na skládky odpadov, vytvárame podmienky na materiálové zhodnocovanie a spätné využívanie týchto druhov odpadov.
Našou hlavnou podnikateľskou činnosťou je zber stavebného odpadu, jeho triedenie, spracovávanie a recyklácia. Ďalej zabezpečujeme aj odstraňovanie stavieb vrátane odvozu odpadu, ako aj predaj spracovaného materiálu vhodného na opätovné použitie v stavebníctve.
Našu hlavnú činnosť vykonávame na zbernom dvore zriadenom na tento účel vo Veľkých Bierovciach, ktorý je postupne dobudovávaný podľa aktuálnych požiadaviek z hľadiska legislatívy ako aj zákazníkov, klientov a obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4248795  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac