Можливість для людей з України

Skladove hospodárstvo mobilného príslušenstva

Error s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
Ihneď
900 - 1 500 EUR/mesiacPlat podľa skúseností a znalostí. Plat nie je zastropovaný vďaka odmeňovaciemu systému našej firmy. Pracovná pozícia vhodná aj pre zdravotne znevýhodnených .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administracia spojená s pracou skladového hospodárstva mobilných telefónov, počítačov, príslušenstva . Lepenie štítkov , zadávanie príjmových a výdavkových dokladov . Atď.
Práca v skladovej hospodárstve OBERON .

• Pracovný čas : 8:00-16:30, prípadne dohoda.
• Víkendy voľno.
• Odmeňovací systém.
• Služby a produkty za zvýhodnené ceny.

Pracovná príležitosť v kancelárii v OC IDEA v Ilave . Pracovné zázemie v mladom kolektíve - pokiaľ ťa baví svet mobilov a príslušenstva prípadne svet technologických noviniek neváhaj nás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vedomosti v oblasti mobilného príslušenstva a skladového hospodárstva výhodou .

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Pokladnica OBERON - Základy
Exalogic Oberon - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Skladove hospodárstvo

Flexibilnosť, znalosti a záujem v oblasti telefónov, počítačov a IT technológií. Sledovanie noviniek -"byť v tom doma".
Pracovná pozícia vhodná aj pre zdravotne znevýhodnených .

Spoločnosť Error s r.o. poskytuje pozáručný servis výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má Error s.r.o. 6 predajní a servisných stredisk. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov. Sme predajcami PC, MT , tabletov a príslušenstva . Taktiež ponukame služby internetu a televízie spoločnosti Swan a Sweet tv, produkty mobilného operátora 4ka , služby donáškovej spoločnosti Packeta, GLS a DPD .
ID: 4403845  Dátum zverejnenia: 5.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac