Можливість для людей з України

Spravovanie IT a siete

Error s.r.o.

Miesto práce
Ilava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 070 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spravovanie firemnej siete, marketingové spravovanie socialnych sieti, technická podpora zamestnancom, web dizajnér.

Hľadáme kolegu, ktorého zaujímajú a je doma v IT technológiách vrátane možnosti uplatnenia svojej kreativity na sociálnych a webových sieťach. Pokiaľ máš záujem rozvíjať a aplikovať svoje znalosti v oblasti sietí a marketingu, neváhaj nás kontaktovať. Práca je veľmi jednoduchá.

Práca Po-Pi
8:00 - 16:30
Práca možná z domu, zmena a flexibilita časového harmonogramu samozrejmosťou podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť Error s r.o. poskytuje pozáručný servis výrobkom Apple, Huawei, Samsung, Xiaomi, Sony, HTC, LG, Blackberry, Asus, Nokia, Lenovo a iných. V súčasnosti má Error s.r.o. 6 predajní a servisných stredisk. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov, notebookov, počítačov. Sme predajcami PC, MT , tabletov a príslušenstva . Taktiež ponukame služby internetu a televízie spoločnosti Swan a Sweet tv, produkty mobilného operátora 4ka , služby donáškovej spoločnosti Packeta, GLS a DPD .
ID: 4327109  Dátum zverejnenia: 11.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac