Reagujte bez životopisu

Pedagogický asistent, Liečebný pedagóg, Špeciálny pedagóg

ERP CONCEPT, s.r.o.

Miesto práce
Hroboňova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacV závislosti od vzdelania, praxe a % úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pedagogický asistent pre dieťa s ľahkým mentálnym postihnutím do súkromnej materskej školy s vyučovacím jazykom anglickým. Účasť na výchovno - vzdelávacom procese v materskej škole, utváranie podmienok nevyhnutných na prekonávanie jazykových, zdravotných a sociálnych bariér dieťaťa pri zabezpečovaní výchovno-vzdelávacieho procesu. Spolupráca - pravidelné stretnutia s ďalšími odborníkmi v oblasti špeciálna, liečebná pedagogika a logopédia.

Možnosť aj na skrátený úväzok v dopoludňajších hodinách.

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov pre potreby výberového pohovoru v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového pohovoru. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

liečebná pedagogika, špeciálna pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Anglický jazyk na min. komunikačnej úrovni, empatia, komunikatívnosť, trpezlivosť, dôslednosť, tímovosť, vnútorná stabilita. Prax s deťmi so ŠVVP výhodou.

Sme nadnárodná spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou. Zaoberáme sa poradenskými službami v oblasti informačných technológií, školiacou a výskumnou činnosťou v oblasti technických vied. Naším sekundárnym záujmom je podpora projektov inkluzívneho vzdelávania na Slovensku. Pracovný pomer bude uzatvorený s občianskym združením, ktoré aktívne sponzorujeme.
ID: 4188105  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac