Senior Consultant - Transfer Pricing

Miesto práce

Žižkova, Bratislava

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1600€ v závislosti od vzdelania a pracovných skúseností

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie podpory pri tvorbe transférového oceňovania
• tvorba finančných a ekonomických analýz alebo modelov na podporu rozhodnutí o reštrukturalizácii a oceňovaní
• príprava dokumentácie k transferovemu ocenovaniu
• pomoc pri obhajovaní transferového oceňovania pri danovych kontrolach
• interné konzultácie s kolegami a poskytovanie poradenských služieb klientom v odborných daňových záležitostiach
• priama účasť na projektoch po konzultácii s partnermi a manažérmi príslušnej divízie v rámci daňového oddelenia, vypracovanie stanovísk na základe zadaní od klientov

Iné výhody

zázemie renomovanej spoločnosti
- profesionálne pracovné prostredie
- rozmanitá práca v priateľskom kolektíve
- mladý a dynamický tím
- zaujímavé platové ohodnotenie a bohatý balíček firemných benefitov (napr. 6 týždňov dovolenky, stravné lístky, životné a úrazové poistenie a iné)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

• 2 - 3 roky praxe v oblasti danoveho poradenstva
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore ekonomika alebo právo
• plynulá znalosť anglického jazyka je nevyhnutnosťou
• počítačové znalosti (MS Office, pokročilú znalosť MS Excel)
• veľmi dobré komunikačné schopnosti (ústne a písomné) a sebavedomé vystupovanie
• iniciatívnosť, entuziazmus, pripravenosť tvrdo pracovať
• schopnosť pracovať v tíme
• záväzok k profesionalite
• skúsenosti v zahraničí, napr. absolvovanie medzinárodnej stáže, a pracovná prax sú výhodou

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 247,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, legal services and other critical business-performance issues.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kollárová
Tel.: +421 2 333 39377
E-mail: poslať životopis

ID: 3377112   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1600€ v závislosti od vzdelania a pracovných skúseností