Asistent na oddelení transakčného poradenstva

Miesto práce

Žižkova 9, Bratislava

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Transakčné poradenstvo
Našim zákazníkom pomáhame vytvárať spoločenskú a ekonomickú hodnotu tým, že im pomáhame robiť správne rozhodnutia o strategickom riadení kapitálu a transakciách. Pri určovaní stratégií radíme ako zvýšiť, investovať, optimalizovať a zachovať kapitál. Naše tímy spájajú transakčných odborníkov z rôznych funkčných oblastí, odvetví a geografických oblastí. Naším cieľom je pomôcť dosiahnuť čo najlepší kapitálový výkon, priniesť hodnotu všetkým zúčastneným stranám a splniť strategické firemné ciele.

Tvoja príležitosť
Ako konzultant na oddelení transakčného poradenstva sa staneš členom mladého tímu odborníkov, ktorí sa špecializujú na služby v oblastiach ako je transakčná podpora, reštrukturalizácia, kapitálové a dlhové poradenstvo, finančné modelovanie a oceňovanie podnikov a transakčné daňové poradenstvo.

Čo budeš robiť
• asistencia pri projektoch, v rámci ktorých sa poskytujú poradenské služby v oblastiach ako korporátne financovanie, oceňovanie, finančné modelovanie, fúzie a akvizície, ako aj transakčná podpora
• analýza účtovných a manažérskych výkazov, prognóz a obchodných plánov
• analýza účtovných závierok cieľových spoločností
• prieskum a príprava údajov na účely predinvestičnej previerky (due diligence), mapovanie predajných procesov a transakcií cieľových spoločností
• oceňovanie podielov a majetku spoločností na transakčné a účtovné účely
• analýza diskontných sadzieb pri použití modelu CAPM a porovnateľných modelov

Iné výhody

Čo ti ponúkame:
• zaujímavú prácu s možnosťou pracovať na prebiehajúcich klientskych projektoch ihneď po nástupe
• príležitosti, zdroje a štandardy poprednej celosvetovej spoločnosti
• podnetné prostredie plné ambicióznych, rovnako zmýšľajúcich ľudí
• vysokokvalitnú technickú podporu
• nadštandardné finančné odmeny vrátane bonusov
• priebežné školenia a odborné kurzy na lokálnej a medzinárodnej úrovni
• jasné možnosti kariérneho rastu s mnohými výzvami
• sofistikovaný systém riadenia výkonnosti a kariérneho rastu s cieľom zabezpečiť sústavný profesijný rast
• príležitosť pracovať v jednej z našich kancelárií v zahraničí (po niekoľkých prvých rokoch)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo požadujeme
• vysokoškolské vzdelanie ekonomického, právnického alebo technického zamerania (maximálne dvojročné pracovné skúsenosti)
• počítačové znalosti (MS Office, pokročilú znalosť MS Excel)
• analytické a logické myslenie
• plynulá znalosť anglického a slovenského jazyka je nevyhnutnosťou, znalosť nemeckého jazyka je výhodou

V ideálnom prípade máš aj
• skúsenosti v zahraničí, napr. absolvovanie medzinárodnej stáže, a pracovná prax sú výhodou
• špecifickú znalosť nejakého odvetvia

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 212,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, and other critical business-performance issues.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Informácie o výberovom konaní

Čo hľadáme
Hľadáme študentov posledných ročníkov alebo absolventov, ktorí sa zaujímajú o svet
Transakčného poradenstva a chcú z tejto oblasti získať skúsenosti a následne prispievať so svojimi názormi a otázkami k tímovej práci.

Ak si myslíš, že spĺňaš vyššie uvedené kritériá, kontaktuj nás čo najskôr.
Prihlás sa na beEY.sk. Vybraní kandidáti budú pozvaní na testovanie a osobný pohovor.

Whenever you join, however long you stay, the exceptional EY experience lasts a lifetime.

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Kristína Volnerová
E-mail: poslať životopis

ID: 3237205   Dátum zverejnenia: 8.11.2017