Tax Compliance Assistant

Miesto práce

Žižkova 9, Bratislava

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Daňové poradenstvo EY patrí v celosvetovom meradle medzi najväčšie a najviac integrované daňové praxe. V našich zastúpeniach vo viac ako 140 krajinách pôsobí 29-tisíc daňových odborníkov, ktorí poskytujú klientom služby tej najvyššej kvality. Umožňujeme klientom efektívne daňovo riadiť ich podnikanie a riešiť všetky daňové otázky v oblastiach zdaňovania spoločností, people advisory services, transakčného daňového poradenstva, nepriamych daní a právneho poradenstva.

Ako Tax Compliance Assistant sa staneš členom mladého tímu odborníkov, kde budeš od samého začiatku hrať kľúčovú úlohu a pracovať na živých projektoch v oblasti dane z príjmu právnických osôb, dane z pridanej hodnoty a dane z príjmu fyzických osôb.

ČO BUDEŠ ROBIŤ

-Príprava a kontrola daňových priznaní k dani z príjmu fyzických a právnických osôb
-Príprava daňových priznaní k dani z pridanej hodnoty
-Príprava registrácií na dane, oznámení, správ súvisiacich s daňovými priznaniami, písomných odpovedí na otázky a oznámenia daňového úradu
-Priama komunikácia s klientom a daňovým úradom týkajúca sa rutinných procesných a nedaňových odborných záležitostí

ČO HĽADÁME

Hľadáme vysoko motivovaných študentov posledných ročníkov alebo čerstvých absolventov s maximálne dvojročnou praxou, ktorí sa nebudú báť svojimi názormi a otázkami prispieť k tímovej práci.

Iné výhody

ČO TI PONÚKAME

-Príležitosti, zdroje a postupy poprednej medzinárodnej spoločnosti
-Zaujímavú prácu na prebiehajúcich klientskych projektoch hneď po nástupe
-Predvídateľnú pracovnú záťaž so zdravou rovnováhou medzi pracovným a
súkromným životom
-Nadštandardné finančné odmeny vrátane bonusov
-Priebežné školenia a odborné kurzy na lokálnej a medzinárodnej úrovni
-Transparentný kariérny rast
-Rôzne spoločenské udalosti, teambuildingy a skvelú pracovnú atmosféru

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

ZRUČNOSTI A PREDPOKLADY NA ÚSPECH

-Veľmi dobré komunikačné schopnosti a sebaisté vystupovanie
-Iniciatívnosť, entuziazmus, usilovnosť, pripravenosť tvrdo pracovať
-Rýchle osvojenie si rutinných a etablovaných postupy
-Zmysel pre detail, precíznosť a systematický prístup

ČO POŽADUJEME

-Ukončené SŠ alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického/obchodného zamerania
-Plynulá znalosť slovenského a anglického jazyka je nevyhnutnosťou
-Počítačovú znalosť (MS Office)

V IDEÁLNOM PRÍPADE MÁŠ AJ

-Aktívnu znalosť nemeckého jazyka
-Skúsenosti v zahraničí, napr.
absolvovanie medzinárodnej stáže, a
pracovnú prax

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 212,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, and other critical business-performance issues.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť

1. Vyber si pozíciu
2. Zaregistruj sa na www.BeEY.sk
3. Vyplň dotazník v angličtine
4. Prilož svoj životopis

Výberový proces

1. Predselekcia kandidátov (životopis, dotazník)
2. Účasť na assesment centre
3. Pohovor s HR, manažérom a partnerom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dagmar Hůlková
Tel.: 02/33339173
E-mail: poslať životopis

ID: 3214086   Dátum zverejnenia: 15.12.2017