Internship na oddelení daňového poradenstva

Miesto práce

Žižkova 9, Bratislava

Druh pracovného pomeru

internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Daňové poradenstvo EY patrí v celosvetovom meradle medzi najväčšie a najviac integrované daňové praxe. V našich zastúpeniach vo viac ako 140 krajinách pôsobí 29-tisíc daňových odborníkov, ktorí poskytujú klientom služby tej najvyššej kvality. Umožňujeme klientom efektívne daňovo riadiť ich podnikanie a riešiť všetky daňové otázky v oblastiach zdaňovania spoločností, people advisory services, transakčného daňového poradenstva, nepriamych daní a právneho poradenstva.

Ako intern na oddelení daňového poradenstva sa staneš členom mladého tímu odborníkov, od ktorých sa môžeš učiť. Pri vykonávaní analytickej práce a zhromažďovaní údajov si budeš môcť vyskúšať skutočnú prácu konzultanta.

ČO BUDEŠ ROBIŤ

-Zber, získavanie a filtrovanie dát
-Spresňovanie informácií a údajov poskytnutých fyzickými osobami
-Kontrola a stanovenie zdaňovania dane z príjmu fyzických osôb
-Príprava daňových výpočtov a daňových priznaní k dani z príjmov fyzických osôb

ČO HĽADÁME

Hľadáme stážistov motivovaných pracovať v oblasti daňovej legislatívy pod dohľadom expertov daňového a právneho oddelenia EY. Ponúkame ti skvelú príležitosť na začiatok kariéry v daňovom poradenstve už počas štúdia.

Iné výhody

ČO TI PONÚKAME

-Možnosť získať prácu na plný pracovný úväzok
-Príležitosti, zdroje a postupy poprednej medzinárodnej spoločnosti
-Zaujímavú prácu na prebiehajúcich klientskych projektoch ihneď po nástupe
-Nadštandardné odmeňovanie
-Priebežné školenia a odborné kurzy na lokálnej a medzinárodnej úrovni
-Transparentný kariérny rast
-Rôzne spoločenské udalosti, teambuildingy a skvelú pracovnú atmosféru

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

ZRUČNOSTI A PREDPOKLADY NA ÚSPECH

-Veľmi dobré komunikačné schopnosti a sebaisté -vystupovanie
-Iniciatívnosť, entuziazmus, usilovnosť, pripravenosť tvrdo pracovať
-Schopnosť pracovať v tíme
-Záväzok k profesionalite

ČO POŽADUJEME

-Univerzitné vzdelanie v odbore ekonomika alebo právo (študenti VŠ v 3., 4. alebo 5. ročníku)
-Plynulú znalosť slovenského a anglického jazyka
-Počítačovú znalosť (MS Office)

V IDEÁLNOM PRÍPADE MÁŠ AJ

-Aktívnu znalosť nemeckého jazyka
-Skúsenosti v zahraničí, napr.
absolvovanie medzinárodnej stáže, a
pracovnú prax

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 212,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, and other critical business-performance issues.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť

1. Vyber si pozíciu
2. Zaregistruj sa na www.BeEY.sk
3. Vyplň dotazník v angličtine
4. Prilož svoj životopis

Výberový proces

1. Predselekcia kandidátov (životopis, dotazník)
2. Účasť na assesment centre
3. Pohovor s HR, manažérom a partnerom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dagmar Hůlková
Tel.: 02/33339173
E-mail: poslať životopis

ID: 3214080   Dátum zverejnenia: 30.11.2017