SQL Developer v Praze / Ostravě

Informace o pracovním místě

Místo práce

Na Florenci, Praha 8-Florenc, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

50 000 CZK

Termín nástupu

ASAP

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

EY patří mezi světovou špičku v poskytování odborných poradenských služeb. Zaměstnáváme více než 247 tisíc lidí po celém světě. V České republice působíme od roku 1991 a máme pobočky v Praze, Brně a Ostravě.
Divize podnikového poradenství pro finanční instituce (FSA - Financial Service Advisory), která je jednou z nejrychleji rostoucích v EY CZ a poskytuje poradenství největším finančním institucím napříč regionem střední a jihovýchodní Evropy, hledá do týmu IT poradenství (IT Advisory) nové kolegy pro pracoviště Praha anebo Ostrava, kteří posílí stávající tým.

Vzhledem k rostoucímu objemu projektů hledáme do našeho týmu Microsoft SQL programátory. Tato pozice je vhodná i pro méně zkušené programátory s velkým zájmem o získávání nových znalostí a zkušeností z IT oblasti v největších finančních institucích nejen na českém trhu.

Pracovní náplň:
• Vývoj a podpora aplikací pro finanční instituce - primárně banky a pojišťovny.
• Spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech v Evropě u největších finančních institucí.

Jiné výhody

• Zázemí globálně druhého nejrespektovanějšího zaměstnavatele.
• Rozvoj odborných znalostí a osobnosti, zajímavý kariérní růst.
• Různorodá pracovní náplň a zajímavé projekty včetně získání řady znalostí z oblasti financí a bankovnictví.
• Velmi přátelský kolektiv.
• Služební notebook, iPhone a atraktivní balíček firemních benefitů.
• Pracoviště v Ostravě nebo v Praze.
• Zajímavé finanční ohodnocení
• 6 týdnů dovolené
• Benefity za 27 000 CZK ročně

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

SQL - pokročilý
ASP.NET - pokročilý
C# - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysokoškolské vzdělání (technického nebo ekonomického směru).
• Znalost Microsoft SQL Serveru a programování T-SQL.
• Výhodou je znalost ASP.NET a C#
• Anglický jazyk na úrovni B2 (intermediate).
• Zkušenosti z finančního prostředí a bankovnictví výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 247,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, legal services and other critical business-performance issues.

Hlavní oblast působení společnosti

Účetní a auditorské činnosti

Adresa společnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava

ID: 3094653   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   50 000 CZK