SQL Developer v Praze / Ostravě

Místo práce
Na Florenci, Praha 8-Florenc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 CZK

Čo budeš robiť

EY patří mezi světovou špičku v poskytování odborných poradenských služeb. Zaměstnáváme více než 247 tisíc lidí po celém světě. V České republice působíme od roku 1991 a máme pobočky v Praze, Brně a Ostravě.
Divize podnikového poradenství pro finanční instituce (FSA - Financial Service Advisory), která je jednou z nejrychleji rostoucích v EY CZ a poskytuje poradenství největším finančním institucím napříč regionem střední a jihovýchodní Evropy, hledá do týmu IT poradenství (IT Advisory) nové kolegy pro pracoviště Praha anebo Ostrava, kteří posílí stávající tým.

Vzhledem k rostoucímu objemu projektů hledáme do našeho týmu Microsoft SQL programátory. Tato pozice je vhodná i pro méně zkušené programátory s velkým zájmem o získávání nových znalostí a zkušeností z IT oblasti v největších finančních institucích nejen na českém trhu.

Pracovní náplň:
• Vývoj a podpora aplikací pro finanční instituce - primárně banky a pojišťovny.
• Spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech v Evropě u největších finančních institucí.

Čo požadujeme

• Vysokoškolské vzdělání (technického nebo ekonomického směru).
• Znalost Microsoft SQL Serveru a programování T-SQL.
• Výhodou je znalost ASP.NET a C#
• Anglický jazyk na úrovni B2 (intermediate).
• Zkušenosti z finančního prostředí a bankovnictví výhodou.

Čo ponúkame

• Zázemí globálně druhého nejrespektovanějšího zaměstnavatele.
• Rozvoj odborných znalostí a osobnosti, zajímavý kariérní růst.
• Různorodá pracovní náplň a zajímavé projekty včetně získání řady znalostí z oblasti financí a bankovnictví.
• Velmi přátelský kolektiv.
• Služební notebook, iPhone a atraktivní balíček firemních benefitů.
• Pracoviště v Ostravě nebo v Praze.
• Zajímavé finanční ohodnocení
• 6 týdnů dovolené
• Benefity za 27 000 CZK ročně

Mám záujem
ID: 3094653  Dátum zverejnenia: 6.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 000 CZK