Mzdový účtovník / účtovníčka

Miesto práce

Hodžovo námestie 1A, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, entuziastického kandidáta s pozitívnym prístupom k práci a ochotou sa učiť do našej mzdovej učtárne na daňovom oddelení! Predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii je podmienkou.

Do náplne práce patrí:
• starostlivosť o komplexné mzdové účtovníctvo pre slovenských aj
medzinárodných klientov;
• príprava kalkulácií preddavkov na daň, prípadne sociálnych a
zdravotných odvodov pre zahraničných zamestnancov (expatov);
• spracovanie podkladov pre výpočet miezd (práca so mzdovým
softvérom);
• komunikácia s inštitúciami sociálneho a zdravotného poistenia
(prihlasovanie, odhlasovanie a nahlasovanie zmien do poisťovní);
• podávanie daňových prehľadov a hlásení ako aj výkazov pre
sociálne a zdravotné poistenie;
• ročné zúčtovanie preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb;
• vypracovanie zápočtových listov a potvrdení o zdaniteľnej mzde;
• vystavovanie potvrdení o príjme na žiadosť zamestnanca klienta;
• spracovanie agendy stravných lístkov.

Iné výhody

• medzinárodné pracovné prostredie;
• možnosť získania a výmeny nových vedomostí a skúseností;
• mladý tím odborníkov;
• príjemné pracovné podmienky a pracovná atmosféra;
• konkurencieschopné odmeňovanie a zaujímavý balíček výhod;
• vzdelávanie a odborné školenia;
• vyspelý systém riadenia pracovného výkonu a osobného rozvoja,
ktorý zabezpečuje osobný rast.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

• minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• skúsenosť na pozícii mzdového účtovníka min. 1-2 roky;
• znalosť problematiky dane z príjmu zo závislej činnosti, sociálneho zabezpečenia a zdravotného poistenia;
• predchádzajúce skúsenosti s medzinárodnými klientmi, najmä v oblasti štruktúry odmeňovania - výhodou;
• dobré znalosti PC (Microsoft Word, Excel, PowerPoint);
• zameranie na detail, zodpovednosť, spoľahlivosť a systematický prístup;
• tímový hráč;
• anglický jazyk výhodou

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 212,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, and other critical business-performance issues.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis a motivačný list na beEY@sk.ey.com. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3047266   Dátum zverejnenia: 11.10.2017