Junior konzultant na oddelení IT poradenstva

Miesto práce

Žižkova 9, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

upon agreement

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou tímu, ktorý spolupracuje priamo s riaditeľmi IT a inými pracovníkmi na vybudovaní efektívnejšej organizácie v oblasti IT, ktorá je východiskom pre zvýšenie výkonnosti celopodnikových procesov a efektívnejšiu podporu a realizáciu transformačných zmien. Okrem toho naši odborníci na riadenie rizík a previerky v oblasti informačných technológií pomáhajú klientom určiť vhodné postupy pri riadení rizík IT tak, aby boli v súlade s ich podnikateľskou stratégiou.

Ako Junior konzultant sa staneš členom mladého tímu odborníkov, kde budeš od samého začiatku hrať kľúčovú úlohu a pracovať na živých projektoch s takou podporou, akú potrebuješ na to, aby si sa stal/a budúcim lídrom.

ČO BUDEŠ ROBIŤ

Naše oddelenie ITRA (Information Technology Risk and Assurance) pomáha spoločnostiam identifikovať posudzovať a riadiť riziká súvisiace s informačnými technológiami a zdokonaľovať ich informačné systémy procesy a kontrolné mechanizmy. Tvojou úlohou bude porozumieť IT systémom, procesom a mechanizmom, overiť či fungujú správne a navrhovať ich zlepšenia. Budeš pri tom spracovávať dáta a hľadať v nich informácie, rozprávať sa s expertmi v rámci EY a u našich klientov a učiť sa ako fungujú jednotlivé informačné systémy.

Iné výhody

ČO TI PONÚKAME

-Zaujímavú prácu s možnosťou pracovať na prebiehajúcich klientskych projektoch ihneď po nástupe
-Príležitosť rozvíjať to čo vieš a učiť sa nové veci
-Prácu v priateľskom kolektíve
-Zdroje a štandardy poprednej medzinárodnej spoločnosti
-Vysokokvalitnú technickú podporu
-Nadštandardnú kompenzáciu vrátane bonusov a transparentný kariérny rast
-Priebežné školenia a odborné kurzy na lokálnej a medzinárodnej úrovni
-Sofistikovaný systém riadenia výkonnosti a kariérneho rastu s cieľom zabezpečiť
sústavný profesijný rast
-Príležitosť pracovať v niektorej z našich pobočiek v zahraničí (po niekoľkých
rokoch)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

economic, technical, engineering or IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

ZRUČNOSTI A PREDPOKLADY NA ÚSPECH

-Veľmi dobré komunikačné schopnosti (ústne a písomné) a sebavedomé vystupovanie
-Iniciatívnosť, entuziazmus, pripravenosť tvrdo pracovať
-Schopnosť pracovať v tíme
-Záväzok k profesionalite

ČO POŽADUJEME

-Vysokoškolské vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania (maximálne dvojročné pracovné skúsenosti)
-Plynulú znalosť anglického a slovenského jazyka
-Počítačové znalosti – MS Office, pokročilú znalosť MS Excel, SQL

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 212,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, and other critical business-performance issues.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť

1. Vyber si pozíciu
2. Zaregistruj sa na www.BeEY.sk
3. Vyplň dotazník v angličtine
4. Prilož svoj životopis

Výberový proces

1. Predselekcia kandidátov (životopis, dotazník)
2. Účasť na assesment centre
3. Pohovor s HR, manažérom a partnerom

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Žižkova 9
811 02 Bratislava

Kontakt

ID: 2429019   Dátum zverejnenia: 30.11.2017