Manipulant

Cavo Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 9, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď
624 EUR brutto + 150 EUR bonus + stravné lístky v hodnote 4 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Presun materiálu vo výrobnej hale a v skladových priestoroch
Práca s paletovým vozíkom / VZV
Práca s riadenou dokumentáciou pri manipulácii s materiálom
Udržiavanie poriadku vo výrobnej hale a v skladových priestoroch
Spolupráca pri inventúrach v sklade a vo výrobných priestoroch
Dodržiavanie FIFO
Práca v trojzmennej prevádzke

Bližšie špecifikované pri osobnom pohovore

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám životopis v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu e-mailom, prípadne poštou. Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície. Budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám na uvedenú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Prosíme Vás o udelenie súhlasu so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nevyžaduje sa

Prax na pozícii/v oblasti

Manipulant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný preukaz VZV výhodou
Zodpovedný prístup k práci
Flexibilita, samostatnosť
Záujem spolupracovať
Znalosť anglického jazyka výhodou

Výroba a montáž komponentov pre automobilový priemysel

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3788653  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 EUR brutto + 150 EUR bonus + stravné lístky v hodnote 4 EUR