Reagujte bez životopisu

Vodič skupiny C+E

BGRM s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
9/2020
Mzdové podmienky (brutto)
696 - 2 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme vodiča skupiny C+E . Stabilná práca po celý rok. Jazdia sa kolečká SK-D-SK, najazd za mesiac cca 12000km.Pridelené autá VOLVO , MAN euro 6 , lowdeck. Práca Pondelok - Piatok , víkend voľný.Osobné firemné auto k dispozícií na dopravu k Vám domov.

Pridelené vozidlo , stabilná práca po celý rok, mladý firemný kolektív , odmeny za spotrebu, príplatok za jazdu nad určité km, výhodné pracovné podmienky, atd.

Informácie o výberovom konaní

životopis a motivačný list zasielať na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, samostatnosť, slušné vystupovanie , flexibilita ,bezúhonnosť

www.erkom.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3641099  Dátum zverejnenia: 4.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac