Automechanik

EriV, s.r.o.

Miesto práce
Ľubochnianska, Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
13.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
525€ brutto + variabilná zložka 0€ do 500€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• Diagnostika závad osobných vozidiel
• Vykonávanie opráv a servis motorových vozidiel
• Vykonávanie servisných prác pri údržbe a opravách osobných vozidiel
. Miesto výkonu práce: Ľubochnianska 2552/3b, Ľubotice.

- práca v mladom príjemnom kolektíve
- mzda 525 € brutto + variabilná zložka (dosahuje výšku od 0 do 500 € brutto)
- stravné lístky
- zaškolenie
- práca mimo víkendov a sviatkov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme, iba vhodných uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
praktické myslenie
spoľahlivosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
manuálna zručnosť
samostatnosť
tímová práca

Naša spoločnosť je na Slovenskom trhu od roku 2002. Zaoberáme sa predajom, návrhom a montážou kompresorových staníc na mieru, taktiež zabezpečujeme návrh a montáž rozvodov stlačeného vzduchu, predaj pneumatického náradia a vykonávame záručný a pozáručný servis.
Sme autorizovaným predajným a servisným strediskom pre značku Schneider airsystems, patriacej do skupiny Atlas Copco.
Od roku 2016 máme otvorený autoservis - pneuservis.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3544884  Dátum zverejnenia: 3.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 525€ brutto + variabilná zložka 0€ do 500€ brutto