Predavačka / Pekárka MINIT (Fornetti)

ERIT s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
800 - 1 150 EUR/mesiacpríplatky za prácu cez víkend bonusy za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dopekanie a predaj pečiva MINIT (dôležité je mať vždy čerstvý tovar),
- príprava kávy, predaj nápojov a doplnkového tovaru,
- komunikácia s ľuďmi, príjemné vystupovanie,
- realizácia objednávok,
- príjem, kontrola a skladovanie tovaru (+ spracovávanie predajnej dokumentácie),
- udržiavanie čistoty na pracovisku,
- starostlivosť o predajňu,
- dodržiavanie hygienických štandardov,
- práca s pokladňou (účtovanie hotovostnej platby a platby cez terminál).

základná mzda + príplatky + bonusy za výkon
zázemie a stabilita v úspešnej spoločnosti

1. Podmienkou je Hygienické minimum alebo vzdelanie v potravinárstve / zdravotníctve, zdravotný preukaz na prácu s potravinami

2. Podmienkou je aby bol kandidát registrovaný na Úrade Práce ako uchádzač o zamestnanie. Ak spĺňate túto podmienku do sprievodného textu napíšte "Som registrovaná/ý na Úrade Práce ako uchádzač o zamestnanie"

Pozície sú obsadzované pre prevádzky v mestskej časti Bratislava - Ružinov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia

- zdvorilé a príjemné vystupovanie
- chuť učiť sa nové veci, flexibilita
- zodpovedný prístup
- dobrá nálada
- Ochota pracovať na zmeny (Dlhý/Krátky týždeň)
- Hygienické minimum alebo vzdelanie v potravinárstve / zdravotníctve, zdravotný preukaz na prácu s potravinami

Výroba a predaj pečiva MINIT.
ID: 4066994  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac