Logo ERIKS s.r.o.

Interný technický predajca a nákupca / Inside sales & Purchase

ERIKS s.r.o.

Miesto práce
Bytča
1 350 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky mzdy. Finálna mzda bude závisieť od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj

správa a sledovanie dopytov/požiadaviek zákazníkov

kvalitné a včasné vypracovanie cenových ponúk, follow up obchodných prípadov

úzka spolupráca s externými predajcami

telefonické/emailové rokovanie so zákazníkmi

spracovanie objednávok, zabezpečenie včasných dodávok zákazníkom

Nákup

orientácia a výber dodávateľov, generovanie dopytov, vyhodnocovanie ponúk

rokovanie s dodávateľmi

objednávanie tovaru

sledovanie dodávok

Technická podpora zákazníkom

poskytovanie technických informácií o produktoch

doporučenia a technické riešenia

práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

​flexibilná pracovná doba

​vianočné darčekové poukážky​

nové moderné priestory

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich kritériá pre inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

skúsenosti s technickým predajom B2B, ideálne v oblasti špecializovanej priemyselnej distribúcie

obchodné myslenie

orientácia na zákazníka

komunikačné schopnosti

tímová práca

aktívny prístup a orientácia na výsledok

technické vzdelanie výhodou (strojárske)

anglický jazyk na komunikačnej úrovni

znalosť SAP výhodou

ERIKS je poskytovateľom špecializovaných priemyselných služieb. Našim zákazníkom pomáhame vyrábať a vyvíjať lepšie výrobné linky, komponenty, stroje a projekty – to všetko s úsporou nákladov.

ERIKS má v ponuke produkty na riadenie prietoku, ploché tesnenia, hadice, priemyselné plasty, prvky na prenos výkonu, gumové tesnenia a polyméry, nástroje pre údržbu a ochranné pracovné pomôcky. Náš sortiment pozostáva z viac ako 900 000 technických produktov prémiových značiek a našich vlastných privátnych značiek.

Vďaka nášmu produktovému a aplikačnému know-how, odborným inžinierskym znalostiam a širokému spektru technických služieb, umožňuje naša špecializácia fungovať priemyslu lepšie. Prostredníctvom služieb nášho dodávateľského reťazca poskytujeme riešenia, ktoré sú zákazníkom k dispozícií na dosah ruky, v požadovanom čase a mieste.

Už viac ako 80 rokov našich 5 000 skúsených kolegov v 12 krajinách západnej Európy a Ázie každý deň tvrdo pracuje na tom, aby uvedené riešenia zaviedli do praxe. Aj v nasledujúcom období budeme podporovať priemysel so zameraním na udržateľnosť, inovácie a digitalizáciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Luptáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4811009  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac